logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Magdalena Drozdowska Creative Group Head w Mccann

  PR 24.09.2021, przeczytano 361 razy

Z początkiem września do działu kreacji McCANN dołączyła Magdalena Drozdowska obejmując stanowisko Creative Group Head. Magdalena będzie też wspierać wewnętrzny projekt agencji – Creative Acceleration Program, stworzony z myślą o udziale lokalnych projektów w największych, światowych konkursach kreatywnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/magdalena-drozdowska-creative-group-head-w-mccann,393115,artykul.html

Magdalena Drozdowska z branżą reklamową związana jest od 16 lat. Wcześniej pracowała m.in. w agencjach Grey, DDB oraz Deloitte Digital. Tworzyła koncepcje kreatywne w obszarze ATL, Digital i SoMe, pracując dla takich marek jak m.in. mBank, Orlen, Volvo, Coca-Cola, czy Netflix. Kampanie, które w tym czasie realizowała zdobywały uznanie i były wielokrotnie nagradzane na polskich i międzynarodowych festiwalach branżowych. Magdalena ma na swoim koncie między innymi ponad 30 statuetek KTR, po 3 statuetki Cannes Lions i Eurobest, a także Epica i Golden Drum Grand Prix.

- Jestem ogromnie podekscytowana pracą w McCANN. Od dawna śledziłam wychodzące spod ich skrzydeł projekty, więc tym bardziej cieszę się, że mogłam dołączyć do tego zespołu. Już nie mogę się doczekać naszych spotkań, zwłaszcza że nowa, jedna z dwóch lokalizacji agencji, znajduje się w klimatycznej przestrzeni na Hożej, co zdecydowanie sprzyja nowym, dobrym pomysłom – powiedziała Magdalena Drozdowska, Creative Group Head w McCANN.

Z racji swojego doświadczenia Magda będzie również wspierać funkcjonowanie Creative Acceleration Program, wewnętrznego projektu McCANN, który ma na celu wypracowywanie najlepszych pomysłów kreatywnych mających szansę odnieść sukcesy na arenach światowych konkursów branży reklamowej.

- Bardzo się cieszę, że udało nam się rozpocząć współpracę z Magdą Drozdowską. Dla całego McCANN, ale też dla mnie osobiście niezwykle ważne jest to, aby finalny produkt kreatywny tworzony przez zespół ludzi z agencji był zawsze na najwyższym poziomie. Jestem przekonany, że Magda jako bardzo ambitna i zdolna osoba na pewno będzie miała na to znaczący wpływ – dodał Marcin Sosiński, Executive Creative Director w McCANN.

Źródło: McCANN Poland

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Lotna autorem konceptu kreatywnego dla wafli Fitos od Kupca
Agencja kreatywna Lotna stworzyła koncept kreatywny dla nowej linii produktów marki Kupiec – kukurydzianych i ryżowo-kukurydzianych wafli smakowych FITOS.
Nowa kampania świąteczna Hebe od ABC4Brands
Agencja reklamowa ABC4Brands po raz kolejny przygotowała kampanię świąteczną dla sieci drogerii Hebe pod hasłem „Piękne święta w prezencie”.
Z początkiem listopada Natalia Sikora objęła stanowisko Head of Marketing agencji More Bananas. To jednak nie koniec nowin - Piotr Siwiec awansował na stanowisko Digital Marketing Coordinator, a do bananowej ekipy, na stanowisko Marketing Strategist powrócił Jacek Szczepan.
W ciągu ostatnich osiemnastu miesięcy część strategii interakcji i sposobów angażowania kupujących musiała bezpowrotnie odejść do lamusa. Aby zadbać o odpowiedni poziom konkurencyjności, liderzy biznesowi byli zmuszeni przeprojektować całościowe podejście do klienta i oferowanego mu doświadczenia – wynika z raportu Global Marketing Trends 2022,...
Wystartowała świąteczna odsłona kampanii sieci sklepów Aldi
W te święta  ALDI ma to COŚ - świątecznego i magicznego dla swoich klientów – pod takim hasłem wystartowała kolejna odsłona kampanii ALDI, budująca wizerunek sklepu przyjaznego klientom, w którym zawsze znajdzie się coś świeżego, coś w super cenie, coś na obiad, coś dla każdego i na każdą okazję. Zaplanowane działania obejmują TV (emisja w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764