logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Magdalena Pobikrowska oraz Dominika Niekraszewicz awansują w Salestube

  PR 12.06.2024, przeczytano 429 razy
ilustracja

Magdalena Pobikrowska oraz Dominika Niekraszewicz awansowały w strukturach należącej do Group One spółki MarTech & e-commerce connected Salestube. Magdalena objęła stanowisko Senior Media Operations Director, Dominika natomiast awansowała na stanowisko Senior Business Development Director. Ich unikalne kompetencje w zakresie budowania utalentowanych, efektywnych zespołów oraz oferty produktowej Salestube, a także wieloletnie doświadczenie zdobyte w strukturach spółki stanowią dla całego Salestube solidny fundament w zakresie dalszego rozwoju na rynku międzynarodowym - komentuje managing director Salestube, Joanna Czekaj. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/magdalena-pobikrowska-oraz-dominika-niekraszewicz-awansuja-w-salestube,404602,artykul.html

Magdalena Pobikrowska z Group One związana jest od 10 lat. Certyfikowana ekspertka z zakresu produktów reklamowych Google oraz Google AdWords Certified Trainer. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce brała udział w tworzeniu polskiej edycji programu Internetowe Rewolucje Google. Jest absolwentką programu Leadership Academy realizowanego przy współpracy z Center for Leadership. W Group One przeszła wszystkie szczeble kariery, stała na czele zespołu SEM, a od 2021 roku jako Head of Biddable Media dbała o rozwój kompetencji jednego z największych teamów łączących kompetencje SEM, paid social i programmatic na polskim rynku. Pod wodzą Magdaleny Pobikrowskiej zespoły te realizują działania dla polskich i zagranicznych marek takich jak: De’Longhi, BMW, MINI, Media Expert, Agata Meble, Orange, w sumie na 24 europejskich rynkach.

Od pierwszych dni Magdy w zespole Salestube z przyjemnością obserwuje jak dynamicznie i skutecznie rozwija swoje kompetencje zarówno w zakresie marketingu, technologii, jak i zarządzania zespołem. Magda w ciągu ostatnich lat stała na czele zespołów SEM oraz Biddable Media, z którymi osiągnęła liczne sukcesy i wyróżnienia w Polsce i na świecie (m. in. certyfikacja DOOHx.io), a także uznanie w oczach dużych i renomowanych klientów. Objęcie stanowiska Senior Media Operations Director przez Magdę, jest więc dla nas oczywistym krokiem w jej rozwoju zawodowym, a dla mnie osobiście jest też ogromną satysfakcją, że w zespole Salestube mamy możliwość współpracować z takimi liderami. 

Joanna Czekaj Managing Director w Salestube

Dominika Niekraszewicz z branżą marketingową związana jest od ponad 14 lat. Specjalizuje się w skalowaniu sprzedaży, poprawie efektywności kosztowej działań komunikacyjnych, wykorzystaniu nowych technologii, dostarczaniu pozytywnej zmiany biznesowej dla klientów, a także w budowaniu strategii i rozwoju sprzedaży dla biznesów online. Od lat z sukcesem wdraża strategie marketingowe w oparciu o dane i technologię, edukuje rynek, marketerów oraz wydawców. 

Swoją pracę w Salestube rozpoczynała w 2015 roku, współtworząc programy afiliacyjne dla klientów Group One. W 2018 roku stanęła na czele zespołu E-Commerce & Performance w roli Head of Business Development.  

Dominika koordynuje bardzo złożone i wymagające wszechstronnej wiedzy z zakresu e-commerce projekty biznesowe i new businessowe na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Jest business growth partnerem dla naszych polskich i zagranicznych klientów, którzy osiągają spektakularne wyniki i wzrosty. Jestem pewna, że Dominika nie powiedziała ostatniego słowa, a przed nią jeszcze wiele zawodowych możliwości, które będą miały bezpośrednie przełożenie zarówno na jej rozwój, jak i na całą naszą organizację. - dodaje Joanna Czekaj

Awanse Magdaleny Pobikrowskiej oraz Dominiki Niekraszewicz na seniorskie stanowiska dyrektorskie nieodłącznie związane są z rozszerzaniem kompetencji wewnątrz Salestube, których celem jest wzmocnienie roli business growth partnera w zakresie transformacji cyfrowej i technologicznej, co wpłynie także na zwiększenie zasięgu operacyjnego spółki na arenie lokalnej i międzynarodowej.

Źródło: Group One

groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Awanse w OneMulti
Agencja PR OneMulti wraz z początkiem lipca dokonała wzmocnienia swojego zespołu i awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników – Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. Zmiany kadrowe odzwierciedlają strategię firmy skupioną na rozwoju kadr i podnoszeniu jakości usług.
Beata Nowalska poprowadzi marketing Empik Go i Virtualo
Beata Nowalska objęła stanowisko Digital Content Marketing Director w Grupie Empik. Na tym miejscu zastąpiła Jakuba Ambrożewskiego, który pokieruje analogicznym działem w spółce Going (Grupa Empik).
Zmiany w zespole Client Engagement agencji VML
Urszula Zielińska awansowała w strukturach Client Engagement agencji VML. Do zespołu VML dołączył także Bartosz Teresiak. 
VerdeAgency z transferami do działu obsługi klienta, strategii i kreacji
VerdeAgency, agencja założona z początkiem czerwca przez Piotra Potorskiego, Jerzego Przeździeckiego i Jarosława Króla mocno rozbudowuje swoje struktury.
Ewa Traczyk obejmuje stanowisko w OBTK
Do zespołu social media agencji OBTK dołączyła Ewa Traczyk, obejmując stanowisko Senior Social Media Executive. Ewa specjalizuje się w dziedzinie social mediów, digital marketingu oraz public relations. Wnosi ze sobą wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów dla marek z różnych branż.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764