logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowy showreel domu produkcyjnego Timecode

  PR 21.09.2022, przeczytano 412 razy
ilustracja

W mediach społecznościowych odbyła się premiera nowego showreela Timecode Film Production.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowy-showreel-domu-produkcyjnego-timecode,397288,artykul.html

Istniejący już od 18 lat dom produkcyjny ma na swoim koncie wiele nagradzanych produkcji reklamowych, animacji i realizacji branded contentowych.

- Bolączką każdego chyba domu produkcyjnego jest znalezienie czasu, żeby zebrać zrealizowane produkcje i ubrane w odpowiednią myśl kreatywną pokazać je światu. W Timecode staramy się zawsze żeby przerwy między kolejnymi odsłonami naszego portfolio nie były zbyt długie. Najnowszy reel obejmuje zarówno realizacje z ostatniego okresu, jak i starsze projekty, z których jesteśmy nadal szczególnie dumni. - powiedział Tomek Dławichowski – managing partner w Timecode Film Production.

Za montaż odpowiadał Krzysztof Woźniak, a autorem pomysłu był Mateusz Zimnowodzki. Udźwiękowieniem zajęło się Studio Ucho.

Źródło: Timecode Film Production

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowy sklep internetowy Trotec
Sklep internetowy shop.troteclaser.com to platforma, która usprawnia proces zakupowy materiałów grawerskich. Na stronie można zamawiać wysokiej jakości materiały do cięcia, znakowania i grawerowania oraz produkty do personalizacji. Oferta obejmuje wyjątkowo szeroką gamę kolorów i różnorodne wykończenia laminatów grawerskich oraz pleksi, a także...
Jak to możliwe, że urządzenie rozpoznaje twarz człowieka czy jego mowę? Skąd wiadomo, jak zoptymalizować układ i długość świateł na skrzyżowaniach? Jakie mechanizmy sprawiają, że reklamy dopadają nas wszędzie? Czy rola sztucznej inteligencji w reklamie ograniczy się tylko do jej optymalizacji i podnoszenia efektywności osiąganych wyników? A może AI mogłaby stać...
Ruszyła rejestracja na Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Promo Show
Wraz z początkiem października ruszyła możliwość rejestracji na targi Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku.
Najnowsza kampania marki: „Ikea?! Nie uwierzysz, jak pasuje!”
Przenieśmy się do pełnych blasku wnętrz, niczym ze znanych i lubianych seriali późnych lat 80. Marzenie wielu Polek i Polaków, ten błysk otoczenia i pewność siebie emanująca od bohaterów. Pragnienie mieszkania w stylowych wnętrzach zostało jednak z nami do dziś, mimo gnającego do przodu czasu. Eleganckie, ponadczasowe produkty w przystępnej cenie to doskonała riposta IKEA,...
Ochrona środowiska i naszej planety to jeden z najważniejszych tematów nie tylko nadchodzących lat, lecz dekad. Firma E.ON Polska, zajmująca się obrotem energii, w celu popularyzacji tematów proklimatycznych uruchomiła podcast E.ON Talks. Projekt jest promowany w digitalu przez agencję Cube Group.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764