logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Magma Studio – narzędzie do współpracy artystycznej zoptymalizowane pod kątem tabletu Wacom One

  PR 17.09.2021, przeczytano 693 razy
ilustracja

Wacom One to nie tylko tablet, ale także oferowane w zestawie aplikacje graficzne. Teraz do pakietu oprogramowania Wacom One dołącza Magma Studio – narzędzie umożliwiające tworzenie grafiki bezpośrednio w przeglądarce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/magma-studio-%E2%80%93-narzedzie-do-wspolpracy-artystycznej-zoptymalizowane-pod-katem-tabletu-wacom-one,393033,artykul.html

Magma Studio ma wszystkie funkcje, których można oczekiwać od profesjonalnego programu graficznego. Od innych narzędzi różni się jednym: działa bezpośrednio w przeglądarce. Nie trzeba więc niczego instalować – wystarczy wejść na stronę Magma Studio i chwycić za piórko.

Jedną z największych zalet Magma Studio jest możliwość wygodnej współpracy zdalnej. Zamiast tracić czas na tłumaczenie swojej wizji, po prostu pokaż ją wielu osobom naraz w czasie rzeczywistym. Szkicujcie, róbcie burzę mózgów, inspirujcie się nawzajem i komentujcie swoje pomysły dzięki funkcji czatu. Nad jednym dokumentem może pracować do 30 osób jednocześnie. Ponadto Magma Studio automatyczne zapisuje wprowadzane zmiany w chmurze – dzięki temu nie stracisz swojej pracy nawet, gdy zawiesi się przeglądarka lub komputer.

Magma Studio pozwala w stu procentach wykorzystać możliwości tabletu Wacom One, rozpoznając czułość nacisku piórka i zapewniając naturalną, komfortową obsługę. Kupując Wacom One, zyskujesz 3 miesiące darmowego dostępu do Magma Studio w wersji Pro, oferującej bardziej zaawansowane funkcje takie jak spotkania z czatem głosowym, pędzle z teksturą, płótna 4K i eksport do formatu PSD. Oferta ważna jest to 22 sierpnia 2022 roku. Aby uzyskać dostęp do Magma Studio Pro, po zakupie Wacom One wystarczy zalogować się na konto Wacom lub założyć nowe.

Narzędzie Magma Studio jest kompatybilne z przeglądarkami Chrome, Firefox, Edge, Safari i Opera oraz systemami operacyjnymi Windows, Mac i Chrome.

Źródło: Alstor

www.alstor.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

STS Partnerem Czołowym Pogoni Szczecin
STS podpisał kontrakt sponsorski z Pogonią Szczecin, czwartą drużyną minionego sezonu Ekstraklasy. Kontrakt będzie obowiązywać do końca rozgrywek 2026/2027. Na mocy porozumienia, STS został Partnerem Czołowym i oficjalnym bukmacherem klubu z Pomorza.
Marka Familijne z wakacyjną loterią konsumencką
1 lipca br. ruszyła loteria konsumencka „Mus to zobaczyć!” zorganizowana przez markę Familijne z portfolio firmy Colian. Na jej uczestników codziennie czeka gotówka, a w wielkim finale rodzinny wyjazd do krainy bajek pod Paryżem. Działania będą intensywnie promowane w mediach oraz w punktach sprzedaży w całej Polsce.
Bang & Olufsen w portfolio Home Sweet Home PR
Agencja Home Sweet Home PR została wybrana do obsługi komunikacyjnej marki Bang & Olufsen, jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na świecie marek z branży audio-wideo. Do głównych obowiązków HSH PR będzie należało prowadzenie biura prasowego marki, kreowanie wizerunku firmy w mediach, doradztwo w zakresie zakupu powierzchni reklamowych oraz koordynowanie...
Obiektyw Voigtlander APO Lanthar II 50 mm f/3,5 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym obiektywie marki Voigtlander przeznaczonym do aparatów dalmierzowych Leica M.
HP sponsorem tytularnym zespołu Ferrari w Formule 1
Firmy Ferrari i HP ogłosiły wieloletnie partnerstwo, w ramach którego zobowiązują się wspólnie do rozwoju zrównoważonych innowacji i przyspieszenia rozwoju technologii w zespole Formuły 1 o nowej nazwie „Scuderia Ferrari HP”. Na samochodach i kombinezonach włoskiej ekipy pojawi się charakterystyczne niebieskie logo z białymi inicjałami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764