logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

cały kraj: Małe opakowania kartonowe z nadrukiem

09.04.2019
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 311

Jesteśmy producentem małych opakowań kartonowych z nadrukiem. W Polsce jesteśmy rozpoznawalni pod marką minipak.pl, chociaż nazwa naszej firmy to Drukarnia Ina Press. Siedziba naszej Firmy znajduje się w Stargardzie koło Szczecina.
Zachęcamy do nawiązania kontaktów z nami ponieważ:
Dysponujemy parkiem maszynowym umożliwiającym realizację zamówień w pełnym zakresie włącznie z linią do lakierowania UV.
Wiemy, jak zrobić opakowania trwałe, wytrzymałe i estetyczne, ponieważ działamy w tej branży nieprzerwanie od 19 lat. W tym czasie zdobyliśmy doświadczenie, które wykorzystujemy w tworzeniu oferty dopasowanej do potrzeb klientów. Troszcząc się o jakość oferowanych produktów oraz mając na uwadze zadowolenie naszych partnerów biznesowych, stale unowocześniamy system produkcji. Efektem końcowym jest za każdym razem opakowanie skrojone na miarę Państwa wymagań, potrzeb i możliwości. Najcenniejsze dla nas jest zaufanie klienta.
Wiemy, że potrzeba Państwu produktu najwyższej jakości w najlepszej cenie. Dostarczając opakowania wykonane z solidnych materiałów, dbamy, aby ich cena była dostosowana do realiów rynkowych. Oferujemy profesjonalne doradztwo od momentu złożenia zamówienia aż po dostarczenie produktów pod wskazany adres. Za cel stawiamy sobie tworzenie opakowań bezkonkurencyjnych pod względem jakości, estetyki oraz ceny. Naszą ambicją jest dostarczenie produktu, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających.
Wiemy sporo o opakowaniach. Chętnie pomożemy w stworzeniu opakowania najlepszego dla Państwa.
Zapraszamy do współpracy.
Zespół Drukarni Ina Press.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/male-opakowania-kartonowe-z-nadrukiem%2C-caly-kraj,75846,ogloszenie.html

http://minipak.pl
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
?
Ofertę złożył: minipak_pl
Telefon: 698 920 920
Kontakt: Mariusz

e-mail: biuro@minipak.pl


  KONTO ZWERYFIKOWANE: Tożsamość właściciela konta minipak_pl została pozytywnie zweryfikowana przez Signs.pl.


cały kraj: Małe opakowania kartonowe z nadrukiem (Przyjmę zlecenie)
termin:  ? 

Stargard: Małe opakowania kartonowe z nadrukiem (Przyjmę zlecenie)
termin:  ? 

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764