logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Małgorzata Golińska dołączyła do zespołu PMPG Polskie Media

  PR 24.04.2020, przeczytano 1080 razy

Od 15 kwietnia pracami związanymi z rozwojem grupy PMPG w świecie cyfrowym pokieruje Małgorzata Golińska. Do jej głównych zadań na stanowisku Dyrektora ds. Rozwoju Cyfrowego (Digital Development Director) należeć będzie doradztwo w przygotowaniu i wdrożeniu strategii wydawniczej i rozwoju produktów oraz kierowanie procesami transformacji cyfrowej w wydawnictwach grupy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/malgorzata-golinska-dolaczyla-do-zespolu-pmpg-polskie-media,386742,artykul.html

- Bardzo się cieszę, że Małgosia podjęła wyzwanie i dołączyła do PMPG.  Jej wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu spółkami mediowymi oraz kierowaniu złożonymi projektami cyfrowymi wzmocni nasz zespół w zakresie kluczowym dla rozwoju firmy.  Kiedy ogłosiliśmy zakończenie wydawania drukiem tygodnika „Wprost” zapowiedziałem, że mamy konkretny plan, który będziemy z determinacją realizować. Obecna sytuacja związana z COVID-19 - trudna dla wielu firm i wydawnictw – jest szansą, którą chcemy wykorzystać. W marcu trafiliśmy do TOP20 wydawców internetowych, zajmując w zestawieniu 19 miejsce.  Nie jest to nasze ostatnie słowo. – zapowiedział Michał M. Lisiecki, założyciel i większościowy udziałowiec PMPG Polskie Media S.A.

- To ambitne i ciekawe wyzwanie zawodowe. Podejmuję je z entuzjazmem. - powiedziała Małgorzata Golińska i tłumaczy: - WPROST to marka z wieloletnią, imponującą tradycją. Cieszę się, że będę mogła być częścią zespołu , który podkreśla swoje przywiązanie do niezależnego, jakościowego dziennikarstwa. To są wartości, które bardzo cenię.

Moim zadaniem jest przeprowadzić proces transformacji cyfrowej organizacji, wyznaczając strategiczne kierunki, wspomagając zespół i zapewniając rozwój produktów digitalowych.  Wierzę , że moje doświadczenie zawodowe i umiejętności związane z rozwojem biznesów mediowych pozwolą na podejmowanie  śmiałych decyzji i wprowadzanie wielu innowacji.”

Małgorzata Golińska pełniła wcześniej szereg kierowniczych funkcji w firmach związanych z mediami.  Do niedawna była dyrektorem zarządzającym w Wirtualnej Polsce odpowiedzialnym za obszary lifestyle i zdrowie. Przygotowywała i realizowała strategie serwisów takich jak WP abcZdrowie, WP Turystyka, WP Kuchnia, WP Kobieta i WP parenting.

Bezpośrednio przed objęciem funkcji w Wirtualnej Polsce była pełnomocnikiem zarządu Kino Polska ds. kanałów naziemnych.  Wcześniej, przez 10 lat, pracowała w spółce ZPR Media S.A., m.in. jako wiceprezes i dyrektor zarządzający.  Była tam dyrektor wydawniczą „Super Expressu”, a następnie odpowiadała za przygotowanie i funkcjonowanie kanału muzycznego Polo TV oraz produkcje rozrywkowe dla wszystkich kanałów Grupy ZPR Media. Jeszcze wcześniej zarządzała bezpłatną gazetą codzienną Metropol oraz była group managerem w domu mediowym Mindshare Polska.

Źródło: PMPG Polskie Media S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje 5. sezon Arte Opera w Arte.tv
W czwartek 6 października premierą „Lakmé” Léo Delibesa w reżyserii Laurenta Pelly'ego, transmitowaną na żywo z Opéra Comique w Paryżu, rozpocznie się piąty sezon ARTE Opera, w ramach którego zostaną pokazane najnowsze i najwybitniejsze produkcje operowe i baletowe z najlepszych teatrów z 13 europejskich krajów. W tym roku...
Nowy sezon prac Grup Roboczych IAB Polska uważamy za otwarty! W ubiegłym tygodniu część grup wybrała swoich przedstawicieli i przedstawicielki. Oto oni:
Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Podczas trwających mistrzostw świata w siatkówce kobiet, WP SportoweFakty na bieżąco przygotowują dla kibiców relacje i najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. Specjalny vlog prezentuje jakie nastroje panują w szatni polskiej drużyny.
Antyweb.pl, jeden z najważniejszych serwisów w Polsce piszących o tym co dzieje się w polskim i światowym internecie, dołącza do Grupy Polsat Plus. Będzie stanowił istotne wzmocnienie Grupy w obszarze nowych technologii.
WP Pilot wciąż rozwija ofertę. We wrześniu pojawiły się w niej cztery nowe kanały, które zapewnią widzom jeszcze więcej rozrywki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764