logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mały gest, wielka radość: PR Hub dla Fundacji One Day

  PR 07.11.2018, przeczytano 221 razy
ilustracjastrzałka

Fundacja One Day, której misją jest spełnianie marzeń dzieci z domów dziecka, jak co roku, organizując zbiórkę prezentów, dba także o to, aby w czasie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, spełniły się marzenia jej podopiecznych. W ramach współpracy agencja PR Hub odpowiada za działania komunikacyjne akcji, pozyskanie patronatów mediowych oraz ambasadorów. Działania prowadzone są pro bono.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/maly-gest%2C-wielka-radosc%3A-pr-hub-dla-fundacji-one-day,380048,artykul.html

Fundacja One Day ma pod swoją opieką dzieci z 38 domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce. Organizacja prowadzi działania, które mają pomóc ich wychowankom samodzielnie wejść w dorosłe życie. Co roku Fundacja dba także o to, aby w czasie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia spełniły się marzenia jej podopiecznych, organizując akcję zbiórki prezentów dla wszystkich dzieci. Za rozpropagowanie akcji w mediach oraz w kanałach SM ambasadorów odpowiedzialna jest agencja PR Hub.Aby podarować prezent podopiecznemu placówki wystarczy wejść na stronę Fundacji One Day (oneday.com.pl) i z Tabeli Marzeń wybrać ten, którym chcemy sprawić radość jednemu z dzieci. Wszystkie zebrane prezenty zostaną wręczone dzieciom 11 grudnia, podczas Finałowej Imprezy Gwiazdkowej w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. W 2017 r., podczas finału akcji, wolontariusze Fundacji rozdali dzieciom aż 850 prezentów.

Źródło: PR Hub

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejna nowość Summa – „tekstylny” F3220
Na początku tego roku, Summa wprowadzi na rynek kolejny model uznanego i wszechstronnego systemu tnącego serii F. Tym razem będzie to F3220 w „tekstylnym” rozmiarze 3.27 x 2.10 metra.
Benq na targach ISE 2019
Projektory laserowe, wielkoformatowe ekrany interaktywne, ekrany bar-type („długie i wąskie”) oraz oprogramowanie do tworzenia inteligentnych rozwiązań informacyjno - reklamowych,  a także InstaShow WDC20 – bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne.
Rzeźba projekcyjna Barta Kresy zadebiutuje na ISE 2019
Sviatovid, dzieło Barta Kresy, jednego z największych twórców mappingów, będzie jedną z głównych atrakcji tegorocznych targów ISE. Przy realizacji projektu artysta współpracuje z Panasonic Business oraz Integrated Systems Europe.
Rada Etyki Public Relations o etyce w komunikacji cyfrowej
Rada Etyki Public Relations zwraca się z apelem do środowisk zajmujących się profesjonalną komunikacją, w szczególności do branży public relations i komunikacji marketingowej, oraz do wydawców, o zwracanie większej uwagi na znaczenie i przestrzeganie standardów etycznych w procesie komunikacji i wymiany informacji w sieci.
W 2019 roku zmieni się sposób rozliczania podatku za poprzedni rok
Krótszy okres oczekiwania na zwrot nadpłaty podatku, możliwość wspólnego rozliczenia z małżonkiem nawet po terminie, wyższe kwoty wolne od podatku – to tylko niektóre zmiany w sposobie rozliczania podatku dochodowego za 2018 rok. Główną zmianą jest to, że osoby składające PIT-37 i PIT-38 będą mogły skorzystać z gotowego formularza,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone