logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mania Kostrzewska obejmuje stanowisko Diversity Director w Dentsu CEE

  PR 24.05.2023, przeczytano 182 razy
ilustracja

Z początkiem maja rozszerzono zakres odpowiedzialności Mani Kostrzewskiej w strukturach dentsu. Od teraz, oprócz dotychczasowej funkcji Client Partnera w dentsu Creative, będzie pełnić rolę Diversity Director w dentsu CEE i we współpracy z Pauline Miller, Chief Equity Officer w dentsu EMEA, wspierać rozwój wizji i działań w zakresie diversity, equity & inclusion dla regionu i klientów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mania-kostrzewska-obejmuje-stanowisko-diversity-director-w-dentsu-cee,400114,artykul.html

- Nominacja Mani na stanowisko dyrektora DEI dla CEE ma kluczowe znaczenie i jest kolejnym krokiem w promowaniu integracji, wzmacnianiu praw człowieka oraz sprawiedliwości społecznej. Różnorodność jest ceniona i chroniona w dentsu. Doceniając i wykorzystując różnorodność, możemy czerpać korzyści z wkładu i talentów naszych ludzi, prowadząc do lepszej i harmonijnej przyszłości – komentuje Sławomir Stępniewski, CEO dentsu Polska & CEE. - Badania jasno pokazują, że zróżnicowane zespoły i organizacje lepiej sobie radzą pod względem innowacyjności, rozwiązywania problemów i zdolności adaptacyjnych niż te, które są jednorodne. Mając na uwadze nasze podejście skoncentrowane na ludziach, cieszę się, że Mania będzie pełnić tę rolę w dentsu CEE. Jestem pewien, że jest najbardziej odpowiednią osobą na to stanowisko – dodaje.

Niezależnie od rozszerzenia roli, Mania Kostrzewska nadal będzie pełnić funkcję Client Partnera w dentsu Creative, w ramach której pomaga klientom agencji rozwijać ich biznesy w oparciu o zintegrowane podejście. W myśl tej zasady, klient zawsze stoi na pierwszym miejscu, a podejście, planowane działania czy narzędzia, dobierane są zawsze do jego aktualnych potrzeb.

Mania Kostrzewska przez 3 lata pełniła funkcję Diversity & Inclusion Champion w Polsce, obejmując nowe stanowisko poszerza więc zakres swoich obowiązków. Od teraz we współpracy z Pauline Miller, Chief Equality Oficer w dentsu EMEA, będzie odpowiedzialna za rozwój wizji i działań w zakresie różnorodności i inkluzywności jak również wspieranie klientów w ich działaniach DEI i wyzwaniach z tym związanymi.

– Cieszę się na możliwość współpracy z Manią Kostrzewską. Jej obecność w zespole wnosi wspaniałą mieszankę pasji, wiedzy i energii, wraz z dużym doświadczeniem we współpracy z klientem i w branży. Wierzę, że razem jesteśmy w stanie rozwijać to, co udało nam się osiągnąć do tej pory, przekraczać nasze ambicje w kierunku tworzenia sprawiedliwego i otwartego społeczeństwa dla wszystkich – tłumaczy Pauline Miller, Chief Equity Oficer, dentsu EMEA.

Źródło: dentsu Polska

www.dentsu.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Związek Firm Public Relations rozpoczyna kampanię employer brandingową skierowaną do wszystkich zainteresowanych pracą w public relations. Pod hasłem #PRCrush pragnie pokazać specyfikę pracy w branży PR z perspektywy zarówno młodych, jak i doświadczonych pracowników agencyjnych, ich klientów, a także dziennikarzy. Na oficjalnej stronie kampanii zfpr.pl/prcrush...
Kolejna edycja KTR After Hours  odbyła się w siedzibie VMLY&R Poland
Kolejne spotkanie z cyklu KTR After Hours odbyło się w warszawskim biurze VMLY&R Poland. Wydarzenie było skierowane do przedstawicieli branży kreatywnej. Gościem specjalnym wydarzenia był Dimitri Guerassimov, Chief Creative Officer w VMLY&R France.
Sarantis Polska S.A., właściciel marki Jan Niezbędny, zdecydował o przedłużeniu współpracy z  agencją KERRIS w zakresie obsługi kanałów Facebook i Instagram. W ramach nowej strategii, komunikacja marki skutecznie zaciekawiła odbiorców, demonstrując w deskryptywny sposób benefity i RTBs, co przełożyło się na wyniki efektywnościowe.
Izabela Albrychiewicz awansuje na stanowisko CEO Groupm CEE
GroupM, medialna grupa inwestycyjna WPP, powołała Izabelę Albrychiewicz na stanowisko CEO GroupM CEE. Region, którym zarządzać będzie dotychczasowa CEO GroupM Poland, obejmuje 10 rynków: Chorwację, Czechy, Bośnię i Hercegowinę, Węgry, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Ukrainę.
Rankomat.pl promuje bezpieczne wakacje z polisą turystyczną
Przed nami rekordowe lato pod względem wakacyjnych wyjazdów. Od początku roku wycieczkę zagraniczną z biurem podróży kupiło o 40% osób więcej niż w tym samym okresie 2019 roku – ostatnim przed pandemią COVID-19. W odpowiedzi na wzmożone zainteresowanie wyjazdami, multiporównywarka ubezpieczeń i usług finansowych rankomat.pl startuje z wakacyjną...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764