logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marcin Dłuski wiceprezesem agencji 5Bonsai

  PR 06.06.2024, przeczytano 321 razy
ilustracja

Marcin Dłuski objął stanowisko wiceprezesa agencji 5BONSAI, wchodzącej w skład grupy They.pl. 5BONSAI określa się jako AI-powered eCRM Agency; specjalizuje się w obszarach eCRM i marketing automation. CEO agencji jest Tobiasz Bierka.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marcin-dluski-wiceprezesem-agencji-5bonsai,404505,artykul.html

Marcin Dłuski jest związany z Grupą They.pl niemal przez całą swoją karierę zawodową. Pracę w agencji They.pl rozpoczynał w 2011 r., jako Account Manager. Od trzech lat pełni w tej agencji funkcję Business Director, eCRM & Digital / Board Member i obecnie będzie łączył funkcje w obu agencjach.

W 5BONSAI objął funkcję wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za obszar business development.

Agencja 5BONSAI to zespół ponad 50 ekspertów eCRM i profesjonalistów MarTech, korzystających z ponad 25 narzędzi do automatyzacji i analityki marketingu. 5BONSAI posiada status partnera Salesforce, specjalizując się w obsłudze platformy Marketing Cloud, a także partnera Synerise – jednego z liderów technologicznych w Polsce.

5BONSAI jest częścią Grupy They.pl, zbudowanej wokół agencji digital marketingowej They.pl, od ponad 15 lat realizującej projekty digital dla czołowych marketerów, wśród których znaleźli się m.in. Samsung, New Balance, Nestlé, Nespresso, Crocs czy CCC.

Źródło: 5BONSAI

5bonsai.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Anna Bielecka-Bochenko Dyrektorką Marketingu w Kraft Heinz Polska
Kraft Heinz Polska, ogłosiła niedawno awans Anny Bieleckiej-Bochenko na stanowisko Head of Marketing. W swojej nowej roli Bielecka-Bochenko będzie odpowiedzialna za kierowanie i rozwijanie strategii marketingowych dla marek Heinz oraz Pudliszki.
Anna Gruszka dołącza do adQuery
Do zespołu platformy technologicznej adQuery dołączyła Anna Gruszka, obejmując stanowisko Chief Growth Officer. W nowej roli odpowiada za wzrost biznesu, przyspieszenie rozwoju platformy w Europie oraz budowanie relacji z największymi markami z rynku lokalnego i globalnego.
Nowa szefowa Działu Prawnego Grupy Eurozet
Od 1 lipca br. stanowisko dyrektora Działu Prawnego Grupy Eurozet obejmie Kamila Pirogow-Małdzińska.
Awanse w Dziale Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet
W ramach struktur Działu Sprzedaży Agencyjnej Grupy Eurozet awansowało aż 10 osób. Stanowiska dyrektorskie objęli Anna Chudzyńska i Michał Miętusiewicz.
Kamila Glińska nową szefową serwisu Plejada
Z początkiem lipca 2024 r. Kamila Glińska obejmie stanowisko szefowej serwisu Plejada. Dotychczas pełniący tę funkcję Grzegorz Dobek podjął decyzję o odejściu z firmy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764