logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marcin Dorociński promuje lokatę mobilną

  PR 31.05.2022, przeczytano 432 razy
ilustracja

Santander Bank Polska rusza z kolejnym spotem w kampanii, w której Marcin Dorociński prezentuje funkcje aplikacji Santander mobile. Najnowsza reklama promuje lokatę mobilną, którą można w prosty sposób założyć poprzez aplikację banku. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby pieniądze nabrały mocy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marcin-dorocinski-promuje-lokate-mobilna,396087,artykul.html

Nowa reklama zachęca do założenia lokaty mobilnej przez aplikację Santander mobile. Jest to 4-miesięczna lokata złotówkowa, dostępna dla posiadaczy konta osobistego lub oszczędnościowego z usługami online, która daje gwarancję 5% zysku w skali roku.

– Dbamy o finanse naszych klientów, staramy się dopasować ofertę do ich aktualnych potrzeb. Skupiamy się nie tylko na dostarczaniu atrakcyjnych produktów, ale także na ich dostępności poprzez kanały zdalne. Nasza kampania „Pilot mocy” pokazuje, jak w prosty i szybki sposób, bez wychodzenia z domu, można korzystać z bankowości on-line i produktów finansowych – komentuje Iwona Błońska-Orzoł, dyrektor departamentu marketingu w Santander Bank Polska.

Jest to kolejny spot w wiosennej kampanii, w której pojawia się ambasador marki Marcin Dorociński. By wzmocnić komunikat o mocy oszczędzania, jakiej nabierają pieniądze lokowane przez aplikację Santander mobile, w reklamie wykorzystano znany utwór zespołu Snap! – „I’ve got the power”.

Reklama emitowana będzie w telewizji, obejmie także multikanałową obecność w internecie (YouTube, VOD, social media, e-commerce i content marketing) oraz akcje promocyjne w oddziałach banku. Za koncept strategiczno-kreatywny oraz nadzór nad realizacją spotu odpowiada agencja Red8 Advertising, za realizację spotu dom produkcyjny Propeller, a zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Starcom.

Źródło: Grupa Santander Bank Polska S.A.

www.santander.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
Domowe historie w kampanii Electrolux
Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764