logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marcin Gugała pkieruje marketingiem cyfrowym Wprost

  PR 29.05.2020, przeczytano 399 razy

25 maja stanowisko Digital Brand Managera w PMPG Polskie Media S.A. objął Marcin Gugała.  W tej roli będzie odpowiadał m.in. za wzrost liczby użytkowników serwisów wprost, ich zaangażowania i konwersji do bazy użytkowników treści płatnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marcin-gugala-pkieruje-marketingiem-cyfrowym-wprost,387210,artykul.html

Marcin Gugała wcześniej pracował jako Marketing Manager w OTFC S.A., gdzie był odpowiedzialny za działania promocyjne marek 4F i Outhorn i jako Brand Manager w Marquard Media Polska, gdzie m.in. odpowiadał za strategię komunikacji, realizację działań marketingowych i zarządzanie projektami specjalnymi.

- Obecność w zespole Wprost traktuję nie tylko jako duże wyzwanie, ale także zaszczyt. To możliwość współtworzenia nowej odsłony jednej z najbardziej opiniotwórczych marek w kraju w momencie, w którym digitalizacja staje się jedyną alternatywą dla wydawców myślących perspektywicznie. Pierwsze szlify zawodowe zdobywałem jako dziennikarz, później na stałe wiążąc się z marketingiem, reklamą i komunikacją digitalową. Chciałbym, żeby synergia tych doświadczeń dała zasłużony efekt. - zapowiedział Marcin Gugała.

Według raportu Gemius/PBI, PMPG Polskie Media S.A., wydawca serwisów wprost.pl i dorzeczy.pl, osiągnęła w marcu tego roku 10,5 mln użytkowników (RU) i 125 mln odsłon, co oznacza rekordowe 190% wzrostu w stosunku do marca 2019. Tym samym znalazła się w gronie TOP 20 Grup Internetowych w Polsce, zajmując 19. miejsce w rankingu ruchu ogółem i 14. jeśli chodzi o ruch na urządzeniach mobilnych.

Źródło: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje 5. sezon Arte Opera w Arte.tv
W czwartek 6 października premierą „Lakmé” Léo Delibesa w reżyserii Laurenta Pelly'ego, transmitowaną na żywo z Opéra Comique w Paryżu, rozpocznie się piąty sezon ARTE Opera, w ramach którego zostaną pokazane najnowsze i najwybitniejsze produkcje operowe i baletowe z najlepszych teatrów z 13 europejskich krajów. W tym roku...
Nowy sezon prac Grup Roboczych IAB Polska uważamy za otwarty! W ubiegłym tygodniu część grup wybrała swoich przedstawicieli i przedstawicielki. Oto oni:
Wirtualna Polska kontynuuje współpracę z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Podczas trwających mistrzostw świata w siatkówce kobiet, WP SportoweFakty na bieżąco przygotowują dla kibiców relacje i najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. Specjalny vlog prezentuje jakie nastroje panują w szatni polskiej drużyny.
Antyweb.pl, jeden z najważniejszych serwisów w Polsce piszących o tym co dzieje się w polskim i światowym internecie, dołącza do Grupy Polsat Plus. Będzie stanowił istotne wzmocnienie Grupy w obszarze nowych technologii.
WP Pilot wciąż rozwija ofertę. We wrześniu pojawiły się w niej cztery nowe kanały, które zapewnią widzom jeszcze więcej rozrywki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764