logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marcin Kochanowski dołącza do zespołu Turnera w Warszawie

  PR 18.02.2019, przeczytano 173 razy

11 lutego Marcin Kochanowski objął stanowisko Brand Solutions Managera CEE w warszawskim oddziale Turnera.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marcin-kochanowski-dolacza-do-zespolu-turnera-w-warszawie,381288,artykul.html

Turner, do którego należą kanały Cartoon Network, Boomerang, TNT i CNN utworzył nowe stanowisko - Brand Solutions Managera CEE.

Marcin Kochanowski będzie odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż kreatywnych koncepcji reklamowych oraz zintegrowanych kampanii na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Podejmie się również zadań związanych z projektowaniem, rozwojem, sprzedażą i realizacją reklam specjalnych oraz indywidualnych koncepcji dla klienta. Ponadto będzie wspierał przedstawicieli handlowych działających w regionie w zakresie niestandardowych rozwiązań reklamowych, a także koncentrował się na poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych wykraczających poza briefingi agencyjne, współpracując między innymi z działem licencyjnym.

Wcześniej Marcin Kochanowski pełnił funkcje Product Development Specialist oraz Senior Channel Account Executive w TVN Media, gdzie między innymi był odpowiedzialny za kompleksową obsługę handlową kanałów telewizyjnych (DTT, filmowo-serialowych, lifestylowych, dokumentalnych, sportowych oraz dziecięcych).

Marcin Kochanowski będzie pracował w warszawskim biurze Turnera, a jego przełożoną będzie Marta Szwakopf - Ad Sales and Brand Solutions Director.

Źródło: Turner International

www.turner.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cięcie zasięgów: Jak Facebook udaje, że (nie)walczy z deepfake'ami
„Wyobraźcie to sobie przez chwilę: jeden człowiek posiadający całkowitą kontrolę nad skradzionymi danymi miliardów ludzi, wszystkimi ich sekretami, życiem, przyszłością…” – mówi Mark Zuckerberg na sfałszowanym nagraniu, które opublikował na portalu brytyjski artysta Bill Posters jako część promocji projektu...
Netia wzbogaciła dzisiaj (18 czerwca) swoją ofertę TV o cztery kolejne kanały: TVN Fabuła HD, NTL Radomsko, Discovery Life HD, Food Network HD. Jakość dwóch innych popularnych pozycji została podniesiona do HD. Po zmianach oferta TV Netii składa się z 221 kanałów, w tym 132 w jakości HD.
W czerwcu br., zgodnie z umową inwestycyjną zawartą we wrześniu 2018 r., Agora w drugiej rundzie finansowania objęła kolejne udziały w czeskiej spółce ROI Hunter, dostawcy platformy marketingowej umożliwiającej firmom z branży e-commerce promowanie i sprzedaż produktów za pośrednictwem Google’a i Facebooka. Agora jest mniejszościowym udziałowcem ROI Hunter...
Lokalne podróże w wakacyjnej edycji #Jedziemywpolskę
Wirtualna Polska rusza z drugą edycją wakacyjnego cyklu #JedziemyWPolskę. Reporterzy pojadą w trasę autobusami, pociągami i autostopem. W ubiegłym roku odwiedzili 12 miejscowości, a wiele reportaży powstało dzięki zgłoszeniom w serwisie dziejesie.wp.pl.
Wakacyjne studio i inne propozycje na lato dla słuchaczy Rock Radia
Od poniedziałku, 24 czerwca br. Rock Radio będzie nadawać programy z wakacyjnej ramówki. Znajdą się w niej m.in. cykl "Wakacyjne studio Rock Radia" prowadzony z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie, audycja "Lato na bogato" i konkurs "Wakacyjny przygodnik Rock Radia", a także wspomnienia największych i najciekawszych rockowych festiwali czy koncertów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764