logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marcin Wesołek pokieruje działem Sport Gazety Wyborczej

  PR 18.07.2019, przeczytano 233 razy

Od 1 września br. kierownikiem działu Sport "Gazety Wyborczej" będzie Marcin Wesołek, obecny redaktor naczelny "Gazety Wyborczej Poznań". Zastąpi Radosława Leniarskiego, który pozostanie w zespole dziennika.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marcin-wesolek-pokieruje-dzialem-sport-gazety-wyborczej,383287,artykul.html

Marcin Wesołek jest związany z poznańską redakcją "Gazety Wyborczej" od 1997 r. Zanim w 2015 r. objął jej kierownictwo, był przez 10 lat szefem działu sportowego. Pracował też w redakcjach dziennika w Szczecinie i w Warszawie. Karierę dziennikarską rozpoczął w studenckim radiu Afera i kontynuował w Radiu Obywatelskim oraz Radiu 88,4 FM (dzisiejsze Złote Przeboje). Jest współzałożycielem i był pierwszym prezesem Odlewu Poznań - kultowego w tym mieście klubu piłkarskiego.

Do końca sierpnia br. Marcin Wesołek będzie szefem redakcji "Gazety Wyborczej Poznań".

- Nowego redaktora naczelnego poznańskiej "Gazety Wyborczej" ogłosimy do końca lipca - zapowiada Mikołaj Chrzan, szef redakcji lokalnych "Gazety Wyborczej".

Radosław Leniarski, który kierował redakcją sportową "Gazety Wyborczej" od września 2016 r., a także - z krótką przerwą - w latach poprzednich, pozostanie w dziale Sport i jak dotychczas będzie pisał m.in. o kolarstwie, himalaizmie czy problemach dopingu w sporcie.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Medonet w nowej odsłonie
W połowie stycznia br. Medonet uruchomił nową wersję serwisu medonet.pl. Nowoczesny i przejrzysty layout oraz nowe narzędzia i funkcjonalności towarzyszą zmianom w polityce wydawniczej.  
„Szansa na sukces. Eurowizja 2020” od lutego w TVP2
Od niedzieli 2 lutego 2020 r. na antenę telewizyjnej Dwójki powróci uwielbiany przez widzów program muzyczny „Szansa na sukces” w specjalnej edycji, która wyłoni reprezentanta Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji 2020.
Mateusz Aleksandrowicz dyrektorem strony głównej Gazeta.pl i Sport.pl
Z początkiem lutego br. w zespole portalu Gazeta.pl nastąpi szereg zmian, związanych z rozszerzeniem zakresu obowiązków Mateusza Aleksandrowicza, który będzie pełnił funkcję dyrektora strony głównej Gazeta.pl i Sport.pl. Zmienią się również stanowiska: Bartosza Raja, Mileny Bryły, Anny Budyńskiej, Łukasza Kijka w Gazeta.pl oraz Macieja Kucharskiego i...
15 lat Szkła Kontaktowego
25 stycznia Szkło Kontaktowe obchodzi 15-te urodziny. Z tej okazji już  w piątek 24 stycznia mamy dla widzów dwugodzinne wydanie programu na żywo z publicznością.
Telewizja Polska podsumowuje 27. edycję „Reklamy Dzieciom”
Aż 1 840 000 zł – to kwota, która dzięki hojności reklamodawców zostanie przekazana na pomoc potrzebującym dzieciom. Akcję charytatywną „Reklama Dzieciom” wsparło 18 reklamodawców.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764