logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marcom Skills Seminar: szerokie spojrzenie na proces edukacji w sektorze komunikacji marketingowej

  PR 28.09.2020, przeczytano 992 razy
ilustracja

5 października br., w godz. 13:00 – 16:30 odbędzie się MarCom Skills Seminar – kolejne wydarzenie Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej poświęcone rozwojowi kompetencji w branży marketingu i komunikacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marcom-skills-seminar%3A-szerokie-spojrzenie-na-proces-edukacji-w-sektorze-komunikacji-marketingowej,388580,artykul.html

Podczas spotkania Rada Sektorowa, poprzez dialog z ekspertami z różnych środowisk, chce zwrócić uwagę na ważne zagadnienia, m.in.: jakie kompetencje w branży są obecnie kluczowe; pokolenie silver contra młodzi – dobre praktyki z rynku; prognoza zawodów przyszłości czy też współpraca biznesu i uczelni. Udział w spotkaniu jest bezpłatny – wystarczy się zarejestrować TUTAJ.

Komunikacja marketingowa to branża, która szybko ewoluuje – główny wpływ ma na to stale przyśpieszająca digitalizacja świata. Pandemia wywołana przez COVID-19 również wiele zmieniła w tym obszarze, weryfikując choćby wartości komunikowane do tej pory przez firmy i marki, ale także umiejętności specjalistów w tej dziedzinie.

To kompetencje właśnie są dziś kluczowe przy konstruowaniu właściwej strategii dla marek. Pytanie, czy młodzi wchodzący na rynek pracy w sektorze komunikacji marketingowej mają odpowiednie kwalifikacje i potrafią odnaleźć się we współczesnych realiach branży?

O tym i nie tylko o tym będą rozmawiać goście wydarzenia: eksperci z branży oraz członkowie Rady Sektorowej:

  • Dr Anna Dolot, trener biznesu, adiunkt na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Ekspert HR w Grupie ATERIMA, wykładowca KSB UEK
  • Agata Kaczmarska, Chief People Officer w Dentsu Aegis Network Polska, członek Rady Sektorowej
  • Grzegorz Krzemień, Prezes Zarządu w GoldenSubmarine, członek Rady Sektorowej
  • Anna Malinowska, Kierownik Działu Szkoleń i Rozwoju w Ringier Axel Springer Polska, członek Rady Sektorowej
  • Ewa Duda-Maciejewska, współzałożycielka Good Company, członek Rady Sektorowej
  • Zbigniew Brzeziński, Specjalista w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach, Lider Grupy Roboczej ds. Rynku Pracy w Radzie Sektorowej
  • Łukasz Bis, Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Lider Grupy Roboczej ds. Badań w Radzie Sektorowej
  • Ewa Opach, Wiceprzewodnicząca Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej
  • Magdalena Tyszkiewicz, Specjalista ds. Badań w Radzie Sektorowej
  • Marcin Olkowicz, Przewodniczący Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

Dodatkowe informacje:

Patronami medialnymi wydarzenia są: HR Business Partner, RocketJobs, Nowy Marketing, Perspektywy

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764