logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marek Czyż powraca do TVP Info z programem „Bez Retuszu”

  PR 27.02.2024, przeczytano 586 razy
ilustracja

W niedzielę, 03.03.2024 o godzinie 20:40, widzowie będą mieli okazję ponownie aktywnie uczestniczyć w programie „Bez Retuszu”, który powraca po przerwie. Będzie on transmitowany „na żywo”, zapewniając niepowtarzalną okazję do rozmowy poprzez wysyłanie SMS-ów, czy publikacje komentarzy w kanałach social media widzów z hasztagiem #BezRetuszu. Oprócz zaproszonych gości, na widowni zasiądzie 80 osób.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marek-czyz-powraca-do-tvp-info-z-programem-_bez-retuszu_,403261,artykul.html

Marek Czyż ponownie stawia na otwartą, bezkompromisową dyskusję z publicznością w swoim popularnym programie „Bez Retuszu”, który powraca na antenę TVP Info. Każda niedziela o godzinie 20:40 będzie okazją do czynnego uczestniczenia w debatach na najbardziej aktualne tematy  minionego tygodnia. W „Bez Retuszu” głos mają zarówno goście, jak i obecna w studiu  publiczność, a także widzowie korzystający
z mediów społecznościowych. Tworzy to przestrzeń do otwartej dyskusji  z najbardziej znaczącymi postaciami sceny politycznej w Polsce odpowiedzialnymi za nasz kraj i jego przyszłość. Marcowy odcinek będzie setnym w historii programu.

Wśród zaproszonych gości programu „Bez Retuszu” znajdą się wybitni politycy, przedsiębiorcy, publicyści oraz inne znaczące postacie ze świata mediów. Dzięki zróżnicowanemu składowi gości, program gwarantuje szeroki wachlarz perspektyw i opinii na temat najważniejszych wydarzeń tygodnia. Politycy wniosą do dyskusji swoje spojrzenie na kwestie polityczne, przedsiębiorcy podzielą się perspektywą biznesową, a publicyści wzbogacą debatę o swoje analizy. Ta eklektyczna grupa uczestników zapewni interesujące i bogate w treści rozmowy, co stanowi charakterystyczną cechę programu.

„To co wyróżnia w mojej opinii „Bez retuszu” jest aktywny udział publiczności w dyskusji z zaproszonymi gośćmi. To mocno podnosi temperaturę dyskusji w studiu. Pytania wypływające od widzów są bezkompromisowe i często bardzo w punkt. Bardzo serdecznie zapraszam na pierwszy odcinek w nowej odsłonie” – powiedział Marek Czyż.

Producenci programu będą również obecni na ulicach polskich miast i wsi, przeprowadzając sondy uliczne dając w ten sposób możliwość odniesienia się społeczeństwa wokół poruszanych tematów. Ponadto, osoby chcące uczestniczyć na żywo w studiu mogą zgłaszać swoje uczestnictwo poprzez platformę Facebook lub kontaktując się bezpośrednio pod adres e-mail kontakt@bezretuszu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a w przypadku przekroczenia limitu, zgłoszenia są przenoszone na kolejne nagranie.

Zdaniem Marka Czyża rola mediów w umacnianiu demokracji polega na transmisji wymiany politycznych poglądów. Media muszą być platformą takiej dyskusji. Talk show publicystyczny „Bez Retuszu” będzie dostępny dla widzów TVP Info w każdą niedzielę o godzinie 20:40. Wszystkie odcinki będą również udostępnione za darmo na platformie vod.tvp.pl.

Źródło: TVP

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej
Wystartowała kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest też konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.
Zmiany w dziale sprzedaży „Wyborczej”
W kwietniu br. nastąpiły zmiany w zespole zajmującym się sprzedażą reklam w mediach marki „Wyborcza”. Mateusz Gros objął stanowisko kierownika ds. sprzedaży agencyjnej w „Wyborczej” i Wyborcza.pl, a Wioletta Napurka – dyrektorki sprzedaży w regionie Warszawa.  
Dzień Patronów w Radiu Nowy Świat
16 kwietnia, w Dniu Patronów, ramówka radia zostanie zmieniona. Oprócz stałych, wtorkowych pozycji pojawią się inne, lubiane przez Patronów audycje. A wieczorem o godzinie 19.00 creme de la creme, czyli koncert WAGLEWSKI FISZ EMADE w koncert holu z udziałem Patronów.
Bankier.pl otrzymał nagrodę Media Rynku 2023
Portal Bankier.pl otrzymał nagrodę MEDIA RYNKU 2023 podczas jubileuszowej, 10 edycji gali Invest Cuffs towarzyszącej największej w Europie konferencji gromadzącej przedstawicieli świata inwestorów. W głosowaniu, w którym wzięło udział ponad 138 tysięcy osób, Bankier.pl pokonał inne nominowane w tej kategorii redakcje:...
Media relations - PR-owcy a dziennikarze
Dziennikarze otrzymują dziennie średnio kilkadziesiąt informacji prasowych od działów PR lub agencji PR-owych, z czego udaje się im przeczytać od 10 do 30 proc. O tym, czy informacja prasowa będzie wykorzystana przez dziennikarza decyduje najczęściej tytuł, treść maila oraz nadawca wiadomości. Jak wynika z raportu „Media relations. Status związku – to skomplikowane”...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764