logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marek Kaleta jurorem w konkursie Indie Awards 2022

  PR 18.11.2022, przeczytano 224 razy
ilustracja

Marek Kaleta, Design Director w 180heartbeats + JUNG v. MATT jako juror Indie Awards 2022, będzie oceniał zgłoszenia z całego świata w kategorii Creative – Print & Design. Konkurs organizowany jest przez the network one - sieć niezależnych agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marek-kaleta-jurorem-w-konkursie-indie-awards-2022,398044,artykul.html

Indie Awards to jedyne międzynarodowe nagrody, skupione na pracy niezależnych agencji komunikacyjnych. Udział w konkursie to wyjątkowa szansa na porównanie kampanii, prężnie rozwijających się niesieciowych zespołów kreatywnych. Konkurs wyróżnia fakt, że wszyscy uczestnicy otrzymają informację zwrotną - informację jak jury oceniło zgłoszone prace pod kątem poszczególnych kryteriów, w porównaniu do średniej oceny dla każdej z kategorii. W jury konkursu znajduje się reprezentacja agencji ze wszystkich kontynentów świata.

Do tegorocznej kapituły zaproszono Marka Kaletę, który w 180heartbeats + JUNG v. MATT  odpowiada za dział designu. Kaleta pracuje w branży reklamowej niemal 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując dla globalnych i lokalnych klientów takich jak Audi, adidas, Google, Huawei, Discovery Channel, Eurosport, Canal+, Ballantine’s, Absolut, Ben&Jerry's czy iTaxi.

Indie Awards mają na celu podniesienie rangi sektora agencji niezależnych poprzez wyróżnianie talentów i nagradzanie ich osiągnięć. Nagrody przyznawane są za doskonałość, a nie za wielkość agencji. Zgłoszenia konkursowe 2022 są już zamknięte,  a ceremonia wręczenia Indie Awards odbędzie się 8 grudnia w The Hickman Building w Londynie.

Źródło: 180heartbeats + JUNG v. MATT

www.180hb.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polacy w jury Sabre EMEA Awards
Paweł Bylicki – Prezes Public Dialog oraz Rafał Czechowski – Prezes Imago Public Relations w jury SABRE Awards EMEA 2023. To jeden z największych, międzynarodowych konkursów branży public relations, organizowany przez PRovoke Media.
Jacek Dziura z tytułem Dyrektora Marketingu Roku 2021/2022
Dziś jeszcze bardziej niż dotychczas priorytetem marek jest pogłębianie relacji z konsumentami i otoczeniem. Jednym ze sposobów dotarcia do nich jest przygotowywanie wartościowych i jakościowych treści, które przyciągną uwagę i będą użyteczne. Tę potrzebę świetnie rozumie szef marketingu i PR firmy technologiczno-doradczej Future Mind, która zapewnia...
Effie dla Credit Agricole za kampanię konta z kartą z ekotworzywa
Kampania promująca Konto dla Ciebie wraz z pierwszą na polskim rynku kartą z ekotworzywa, została nagrodzona brązową statuetką w konkursie marketingowym Effie, który wyróżnia najbardziej efektywne kampanie reklamowe. W konkursie wzięło udział 289 różnych akcji z rynku.
Saint-Gobain Glass Polska, wiodący producent szkła budowlanego, zaprasza wszystkich architektów, projektantów i studentów, którzy w swoich realizacjach wykorzystują produkty marki, do udziału w konkursie Saint-Gobain Glass Design Award. Uczestnicy mogą zgłaszać swoje prace (projekty koncepcyjne lub zrealizowane) w czterech kategoriach do 31 marca 2023 r. poprzez dedykowaną...
Wielkimi krokami zbliża się 3 grudnia - Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. To ważna data dla ogromnej grupy osób stanowiącej według szacunków nawet 10% polskiego społeczeństwa, a także wszystkich tych, którzy wspierają ich na co dzień. Z tej okazji Fundacja Avalon przygotowała szereg działań mających na celu przybliżać...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764