logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marek Myślicki i Mikołaj Białek w Gethero

  PR 03.07.2020, przeczytano 360 razy
ilustracja
Marek Myślicki - Strategic Partnerships Director

Agencja influencer marketingu GetHero ciągle się rozwija i zatrudnia nowych pracowników. Marek Myślicki i Mikołaj Białek to osoby, które w ostatnim czasie zasiliły szeregi firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marek-myslicki-i-mikolaj-bialek-w-gethero,387650,artykul.html

GetHero to polska agencja influencer marketingu, specjalizująca się w prowadzeniu kamapnii na YouTubie, TikToku i Instagramie. Agencja zrzesza ponad 150 twórców, reprezentujących takie dziedziny jak: lifestyle, beauty, gaming, muzyka, motoryzacja, a także przedsiębiorczość. Pomimo pandemii koronawirusa, która dotknęła również branżę kreatywną, wrocławska agencja stale się rozwija, o czym może świadczyć rebranding oraz rozbudowa zespołu.

Od 1 lipca szeregi GetHero zasilił Marek Myślicki, który objął stanowisko Strategic Partnerships Director. W agencji specjalizującej się w influencer marketingu będzie odpowiedzialny za sprzedaż i prowadzenie kluczowych dla agencji projektów, działania PR z obszaru dzielenia się wiedzą związaną z influencer marketingiem i poszerzanie portfolio produktowego firmy.  Myślicki przez ostatnie dwa lata pracował jako Branded Content & Sales Director w ABSTRA, gdzie był odpowiedzialny za aspekty handlowe i integrację klienta w ramach istniejącego portfolio firmy na wszystkich platformach oraz za dostarczanie kompletnych rozwiązań komunikacyjnych w środowisku YouTube i podcastów. Wcześniej przez wiele lat pracował w VIACOM (obecnie ViacomCBS) oraz Discovery Networks International.

Natomiast w kwietniu do zespołu GetHero dołączył Mikołaj Białek, który rozpoczął pracę w zespole handlowym Łukasza Walczaka na stanowisku New Business Manager. W firmie jest odpowiedzialny za współpracę z klientami bezpośrednimi oraz agencjami, a także współpracę przy realizacji kampanii dla klientów agencji.

ilustracjastrzałka

Mikołaj Białek - New Business Manager

Źródło: GetHero

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowy travel vlog marki Žatecky - „Dobre Noviny z Czech”
Marka Žatecký zaprasza w podróż do Czech wraz z dwoma znanymi standuperami Michałem Kempą i Piotrem Szumowskim. W ramach nowego travel vloga standuperzy pokażą Czechy od dość nietypowej strony. Emisja „Dobrych Novin z Czech” ruszyła 6 sierpnia br.
W czasie kryzysu wzrosła rola komunikacji
W czasie kryzysu komunikacja i PR okazały się dla firm bezcenne, dlatego ich rola będzie rosła. Mimo to pandemia SARS-CoV-2 odbiła się na branży. Co trzecią agencję dotknęły obniżki wynagrodzeń, a zwolnienia – 39 proc. Najdotkliwiej ucierpiały małe podmioty – prawie co piąta mała agencja zanotowała aż 50-proc. spadek przychodów. Jednak mimo przejściowych...
„30 dni dookoła smaku” – kabanosy „Nasze Polskie” ruszają nad Bałtyk
Dwanaście nadmorskich kurortów odwiedzą w najbliższych tygodniach uczestnicy akcji samplingowej organizowanej przez Zakłady Mięsne „Silesia”. Rozdadzą oni 50 tysięcy próbek kabanosów Duda Specialite „Nasze Polskie” o smaku wieprzowym i drobiowym. Celem akcji jest przedstawienie konsumentom produktu i jego zalet oraz budowa pozytywnego...
Idea Productions Poland z kolejną realizacją dla branży finansowej
Nie ma wątpliwości, iż obecnie na znaczeniu zyskują narzędzia online. Innowacje w tym zakresie wdrażane są coraz chętniej w wielu branżach, zapewniając tym samym nie tylko ciągłość funkcjonowania, lecz również i rozwoju w świecie biznesu. Jest to szczególnie przydatne w tych organizacjach rynkowych, których działalność statutowa wymaga cyklicznych...
Samochodem przez Auto Skyway Festival
Świetlny pokaz motocross, szpaler fontann i projekcja na gigantycznych głowach, astronomiczny mapping na balonie czy kilkudziesięciometrowa instalacja z ekranów LED – te i wiele innych instalacji z zakresu sztuki światła czekają na zmotoryzowanych widzów „Auto Skyway Festival. Lotnisko. Toruń. Województwo Kujawsko-Pomorskie.”. Festiwal odbędzie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764