logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Maria Seges-Ślepowrońska w zespole Attention Marketing

  PR 03.11.2022, przeczytano 564 razy
ilustracja

Od listopada do agencji Attention Marketing dołącza Maria Seges-Ślepowrońska obejmując stanowisko Attention Marketing Manager.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/maria-seges-slepowronska-w-zespole-attention-marketing,397828,artykul.html

W Attention Marketing Maria Seges-Ślepowrońska odpowiedzialna będzie za komunikację korporacyjną wybranych klientów z portfolio firmy, przygotowywanie i realizacje strategii, planów, analiz i raportów komunikacyjnych oraz bieżące doradztwo w obszarze PR i marketingu.

Dotychczasowe doświadczenie zdobyła m.in. w Biurze Prasowym Narodowego Banku Polskiego, w którym odpowiedzialna była za bieżące kontakty z mediami, organizację spotkań oraz konferencji, a także pełny monitoring mediów. Do głównych projektów Marii Seges-Ślepowrońskiej należała organizacja Konkursu im. Władysława Grabskiego dla najlepszych dziennikarzy ekonomicznych.

Źródło: Attention Marketing sp. z o.o.

www.attentionmarketing.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Czy konsumenci sceptycznie odnoszą się do nowych logotypów marek?
Ponad 40% badanych1 zwraca uwagę na logotypy produktów, które kupuje. Jednak, kiedy marki zmieniają swoją identyfikację wizualną zauważa to zaledwie 15,8% respondentów. Dla łącznie ponad 60% badanych zmiana logo nie jest pozytywnym doświadczeniem. O to, jaki jest stosunek Polaków do identyfikacji graficznej ich ulubionych marek oraz zmian...
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy. Dotychczas współpraca obejmowała aktywacje dla marek Bacardi, Dewar's i Martini.
Do najnowszej kampanii kosmetyków bebeauty dostępnych w sieci sklepów Biedronka zaangażowano prezenterkę telewizyjną Martę Manowską oraz popularne influencerki z branży beauty. Za aktywację obejmującą platformy YouTube, TikTok, Instagram i Facebook odpowiada Lifetube – lider rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. 
Oneplus celebruje 10. urodziny
Marka OnePlus świętuje dziesięciolecie swojego istnienia. Przez dekadę udało jej się stworzyć nie tylko wyjątkowe produkty, ale także zbudować silną Społeczność. By pokazać, jak ważna dla OnePlus jest więź z fanami, najnowszy model flagowego smartfona OnePlus 12 zostanie wydany w specjalnym opakowaniu.
More Bananas: marketingowy kalendarz adwentowy w wersji online
Jak sami o sobie mówią: na co dzień karmią wiedzą i emocjami. W grudniu postanowili umilić czas oczekiwania na święta. Krakowska agencja marketingowa wypuściła kalendarz adwentowy w wersji online dla wszystkich pasjonatów marketingu. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764