WIADOMOŚCI

Mariusz Pawełczyk dyrektorem zarządzającym Sociomantc Labs

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 09.08.2017, przeczytano 134 razy

Z początkiem sierpnia br. Mariusz Pawełczyk, dotychczas commercial director, objął stanowisko dyrektora zarządzającego na Europę Środkowo-Wschodnią w Sociomantic Labs.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mariusz-pawelczyk-dyrektorem-zarzadzajacym-sociomantc-labs,33354,artykul.html

W ramach nowych kompetencji, Mariusz Pawełczyk odpowiada za definiowanie i realizację strategii firmy w regionie tj. między innymi w Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii, na Węgrzech i w Rosji. Zajmuje się także zarządzaniem operacyjnym i koordynacją pracy wszystkich działów w biurach w Warszawie, Pradze oraz w Moskwie.

Mariusz Pawełczyk
związany jest z Sociomantic Labs od ponad sześciu lat. Wcześniej, jako dyrektor marketingu w PKP Intercity SA odpowiadał za strategię marketingową jednej z największych spółek kolejowych w Polsce. Przedtem, przez ponad trzy lata związany był z TradeDoubler Polska gdzie zajmował się pozyskiwaniem i obsługą kluczowych klientów.

Źródło: Sociomantic Labs

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
niedziela 17.12.2017, 54 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone