logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mariusz Puzynowicz dyrektorem sprzedaży w Grupie Hrlink

  PR 23.09.2021, przeczytano 256 razy
ilustracjastrzałka

We wrześniu 2021 r. Mariusz Puzynowicz objął stanowisko dyrektora sprzedaży Grupy HRlink. W ramach swoich obowiązków nadzoruje działania sprzedażowe i marketingowe marek HRlink i Goldenline.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mariusz-puzynowicz-dyrektorem-sprzedazy-w-grupie-hrlink,393109,artykul.html

Grupę HRlink tworzą obecnie profesjonalny system rekrutacyjny ATS HRlink oraz portal społecznościowy i narzędzie z obszaru rekrutacji i employer brandingu Goldenline. Łącznie z rozwiązań oferowanych przez Grupę HRlink każdego miesiąca korzysta ponad 3 miliony osób zainteresowanych znalezieniem pracy i rozwojem swoich kompetencji zawodowych.  

–  Dzięki synergicznemu połączeniu dwóch naszych marek HRlink i Goldenline możemy jeszcze skuteczniej wspierać HR-owców i firmy w prowadzeniu działań związanych z pozyskiwaniem i wdrażaniem pracowników, a także rozwojem marki pracodawcy. Żeby efektywniej wykorzystywać potencjał naszych zespołów sprzedażowych i marketingowych, wprowadziliśmy nowe stanowisko dyrektora sprzedaży – mówi Arkadiusz Kuchto, Prezes Zarządu HRlink i Goldenline.

W związku z rozwojem i zwiększeniem skali działań, od września 2021 r. dyrektorem sprzedaży w Grupie HRlink jest Mariusz Puzynowicz. Nadzoruje on pracę działów sprzedaży w HRlink i Goldenline, a także zarządza zespołami ds. digital commerce i content marketingu.

Mariusz Puzynowicz to menedżer z prawie 15-letnim stażem w zarządzaniu działami sprzedażowymi. Zdobywał doświadczenie, kierując sprzedażą w takich firmach, jak Otomoto.pl, Groupon, Europejski Fundusz Leasingowy czy Raiffesen Bank Polska. Posiada wszechstronną wiedzę na temat budowania i zarządzania zespołami sprzedażowymi w strukturze rozproszonej, a także wprowadzania nowych rozwiązań na rynek oraz funkcjonowania segmentu e-commerce.

Mariusz Puzynowicz jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz licznych programów rozwojowych z zakresu sprzedaży i nowoczesnego marketingu.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyborcza.pl uruchamia 33. serwis lokalny Kalisz.wyborcza.pl
Od 27 października 2021 r. czytelnicy i czytelniczki Wyborcza.pl będą mieć do dyspozycji kolejny serwis z informacjami lokalnymi – tym razem dotyczącymi Kalisza i okolic. Pod adresem Kalisz.wyborcza.pl znajdą treści poświęcone miastu i regionowi. Na miejscu pracuje zespół dziennikarski, wspierany przez redakcję poznańską „Gazety Wyborczej”.  
Najnowsza wersja aplikacji mobilnej TOK FM została zintegrowana z Android Auto. Dzięki temu użytkownicy samochodów z tym systemem mogą słuchać programu stacji na żywo oraz podcastów w jeszcze wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób, również wtedy, gdy znajdują się poza zasięgiem tradycyjnych nadajników radiowych. To już kolejna nowość w ofercie...
Czy Paypal przejmie Pinteresta i znacząco przyspieszy rozwój social commerce?
45 mld dolarów – tyle może wynieść zakup platformy społecznościowej Pinterest Inc przez PayPal Holdings Inc – amerykańskiego giganta systemu płatności elektronicznych. Jeśli informacje się potwierdzą i negocjacje obu stron zakończą się powodzeniem, może to być największa transakcja w historii PayPala. W Polsce social commerce już rośnie w siłę –...
Tempo życia nie zwalnia, a my stajemy się coraz bardziej multitaskingowi. Ta wielozadaniowość ze sfery zawodowej przeszła również do życia codziennego i definiuje sposób w jaki spędzamy czas. Jak pokazują dane, ponad 9 na 10 polskich internautów to multiscreenersi cyfrowi. Co to oznacza? Nic innego jak to, że pierwszym i drugim ekranem są coraz częściej urządzenia mobilne a...
TikTok for Business – efektywna platforma mediowa, po raz pierwszy została partnerem jednego z najważniejszych wydarzeń marketingowych w Polsce – Gali Effie Awards Poland 2021. Podczas spotkania goście będą mogli skorzystać z unikatowej strefy TikToka, w której spędzą czas w pozytywnym miejscu pełnym rozrywki i gdzie poczują unikalne doświadczenie platformy. Gala...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764