logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mark Andy i Rotometal: strategiczne partnerstwo

  PR 25.06.2024, przeczytano 296 razy
ilustracja

Firma Mark Andy poinformowała o nawiązaniu strategicznej współpracy z polskim przedsiębiorstwem - Rotometal. Ten dynamicznie rozwijający się producent zaawansowanych narzędzi do drukowania, m.in. cylindrów i oprzyrządowania do nich, stał się tym samym certyfikowanym dostawcą Mark Andy w tym obszarze.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mark-andy-i-rotometal%3A-strategiczne-partnerstwo,404777,artykul.html

Mark Andy dodaje w specjalnym komunikacie prasowym, że obie firmy ściśle współpracują przy stworzeniu i wprowadzeniu na rynek nowej, kompozytowej tulei do cylindrów drukowych. Będzie ona wykonana – jak podkreśla Mark Andy – z najwyższej jakości żywic epoksydowych, by powstały z jej udziałem cylinder oferował maksymalną wytrzymałość na wysokie temperatury i zapewniał stabilność wymiarową.

Duane Pekar, CEO firmy Mark Andy mówi: „Rotometal – już jako certyfikowany dostawca – zapewni rozbudowę naszego portfolio narzędzi do drukowania. Współpraca ma na celu również kompleksowe zwiększenie możliwości technologicznych, z myślą o lepszej obsłudze naszych klientów”.

Grzegorz Dołbniak, CEO firmy Rotometal dodaje: „Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem nawiązania strategicznej współpracy z liderem światowym jakim jest Mark Andy. Partnerstwo to potwierdza nasze zaangażowanie w ciągły rozwój i dostarczanie unikalnych wartości na rynek za sprawą naszych rozwiązań technologicznych. Wspólnie będziemy w stanie wprowadzić znaczące udoskonalenia w kontekście rozwoju całej branży, z korzyścią dla klientów z całego świata”.

Źródło: Mark Andy Poland

www.markandy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Renata Dobrucka prelegentem Packaging Innovations
W dniach 09-10 Października 2024 roku w EXPO Kraków odbędzie się 16. edycja Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations – jednego z największych i najbardziej merytorycznych wydarzeń dla branży opakowań w Polsce dla producentów opakowań, etykiet, maszyn, komponentów, standów reklamowych, ale także usługodawców związanych z projektowaniem, badaniem opakowań,...
Canon podsumowuje targi drupa 2024. Kampania The Power to Move
Canon, globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług w zakresie cyfrowego druku produkcyjnego, uznaje targi drupa 2024 za wydarzenie wyjątkowe pod względem zaangażowania klientów, skali dokonanych inwestycji i zainteresowania odwiedzających. Pomimo spadku liczby gości w porównaniu z edycją targów w 2016 r., obecni i potencjalni klienci tłumnie odwiedzali...
Chroma dumą prezentuje nowy program rabatowy skierowany do firm z branży reklamowej. Program "Rabat dla branży" to odpowiedź na potrzeby agencji marketingowych, drukarni, agencji reklamowych, wydawnictw, studiów graficznych i innych podmiotów związanych z reklamą. Weryfikacja odbywa się na podstawie kodów PKD, zapewniając, że oferty trafiają do...
Quad Europe podsumowuje targi Drupa 2024
Udział w tegorocznych targach Drupa stanowi znacznie więcej niż tylko okazję do poznania najnowszych produktów i usług. Jest to również wyjątkowa szansa na zanurzenie się w najnowsze trendy rynkowe oraz zrozumienie dynamicznie zmieniających się potrzeb naszej branży.
Folie API Foilmakers z certyfikatem EcoVadis Bronze
Firma API Foilmakers poinformowała, że pełne portfolio jej folii zostało – po raz pierwszy – poddane certyfikacji EcoVadis w kontekście ich zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju. W rankingu za rok 2023 brytyjski producent uzyskał status „Bronze”, plasując się w górnej połówce firm ocenianych przez tę organizację.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764