logo
WIADOMOŚCI

Mark Andy po raz pierwsz na targach Remadays

redakcja  PR 08.01.2018, przeczytano 297 razy

Firma Mark Andy po raz pierwszy znajdzie się wśród wystawców Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Ich tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Podczas tej imprezy Mark Andy będzie obecna ze swoim stoiskiem (numer R18a w hali F) oraz podczas kongresu towarzyszącego targom. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mark-andy-po-raz-pierwsz-na-targach-remadays,35046,artykul.html

Z myślą o nim przygotowywana jest prezentacja maszyn Mark Andy do druku etykiet. Będzie ona miała miejsce 8 lutego w godzinach 12.00–12.45. Przez cały okres targów do dyspozycji gości będą także specjaliści z firmy Mark Andy Poland, prezentujący wszechstronne rozwiązania do drukowania etykiet, z których – jak wynika z doświadczeń producenta – może skorzystać niemal każda drukarnia, a także firma, która myśli o produkcji poligraficznej, a także agencja reklamowa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw – mówi Lena Chmielewska, odpowiedzialna za marketing w firmie Mark Andy Poland. – Jesteśmy przekonani, że oferta którą tam zaprezentujemy może być dla wielu firm inspiracją nie tylko do zmiany maszyn na obecne w naszej ofercie - nowsze i bardziej zaawansowane rozwiązania, ale wręcz do zmiany użytkowanej technologii, otwierającej przed wieloma drukarniami zupełnie nowe perspektywy. O tym m.in. będzie mówił przedstawiciel naszej firmy – Łukasz Chruśliński – podczas kongresu RemaDays Congress , gdzie będziemy mieli swoje wystąpienie”.

Co ciekawe, będzie miało ono nieco inny charakter - zaprezentowany zostanie bowiem film, pokazujący pracę „na żywo” maszyn zainstalowanych w centrum demonstracyjnym Mark Andy w Warszawie. Znajdą się wśród nich m.in. maszyny: hybrydowa Digital Series oraz cyfrowa Digital One. Są one dedykowane przede wszystkim klientom związanym z drukiem cyfrowym, realizującym nisko- i średnionakładowe prace.

Digital Series to produkcyjna maszyna, pracująca w technice inkjet UV. Jest to rozwiązanie, które firma Mark Andy w pełni dopasowuje do potrzeb użytkownika. Linia ta obsługuje wstęgę o szerokości 330 mm i pracuje z prędkością 76 m/min będąc – jak zapewnia producent i liczni użytkownicy tych maszyn na całym świecie – odpowiednią propozycją dla drukarń cyfrowych, realizujących zlecenia niskonakładowe. „Co ciekawe, coraz częściej docierają do nas sygnały od klientów, że realizują oni w niej prace zupełnie inne niż etykiety, którym jest dedykowana. To świadczy o jej wysokiej elastyczności i wszechstronności, która motywuje użytkowników do odkrywania zupełnie nowych możliwości w kontekście jej zastosowania” – dodaje Lena Chmielewska.

Kolejne prezentowane przez firmę Mark Andy podczas kongresu urządzenie to hybrydowa maszyna Digital One, przeznaczona do drukowania etykiet w niskich nakładach i ich przetwarzania w trybie in-line. Jest to proste i kompaktowe rozwiązanie, które pozwala odciążyć duże maszyny fleksograficzne oraz podnosi wydajność w przypadku krótkich narządów. Jak zapewnia jej producent może być też odpowiednim rozwiązaniem dla producentów etykiet, którzy nie mają potrzeby inwestowania w wysokowydajne, produkcyjne maszyny cyfrowe bądź dla firm, które zamierzają zmienić technologię w swoich zakładach i otworzyć się na zupełnie nowych klientów. Urządzenie obsługuje wstęgę o szerokości 330 mm i jest wyposażone w moduł drukujący suchym tonerem (w trybie CMYK), zespół fleksograficzny (wykorzystywany do tłoczenia folią na zimno bądź laminowania) oraz moduł wykrawający.

Przez cały okres trwania targów do dyspozycji gości na stoisku targowym (zlokalizowanym niemal bezpośrednio przy sali konferencyjnej) będą przedstawiciele firmy Mark Andy Poland, m.in. menedżerowie sprzedaży – Łukasz Chruśliński (prelegent RemaDays Congress) i Przemysław Polkowski. „Mamy nadzieję, że zainteresujemy Państwa naszymi propozycjami. Można je również zobaczyć i przetestować w naszym centrum demonstracyjnym w Warszawie. Są one doskonałą alternatywą dla drukowania etykiet w wysokiej jakości w oparciu o technologię, która może być – dzięki Mark Andy - dostępna dla każdego” – podsumowuje Lena Chmielewska.

Źródło: Mark Andy

www.markandy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Meet Kodak Polska po raz dwunasty
Po raz dwunasty już firma Kodak Polska zaprosiła przedstawicieli drukarń i firm poligraficznych, wydawnictw, agencji reklamowych, a także partnerów biznesowych oraz mediów na doroczne spotkanie z cyklu Meet Kodak Polska. Obywało się ono 12 kwietnia br. w hotelu Vienna House Andel’s w Łodzi i było okazją do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat rozwoju firmy, jej produktów, a ...
Być albo nie być na rynku poligrafii: 5. edycja Akademii Liderów Biznesu
„Być albo nie być na rynku poligrafii, czyli czego oczekuje od nas klient” – tak brzmi motyw przewodni piątej edycji Akademii Liderów Biznesu organizowanej przez firmę Konica Minolta. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 23–24 maja w Hotelu Tiffi w Iławie. Podczas spotkania znani eksperci z branży i przedstawiciele świata biznesu będą inspirowali największe polskie drukarnie do...
Chroma.pl coraz bliżej przepięcia  na nowy serwis
Zbliża się planowana data zamiany starego serwisu na nowy. Aby mogło to nastąpić potrzebne są wszystkie produkty i funkcje.
Chroma znalazła pracownika: Finał kampanii
Zakończyła się ponad dwumiesięczna kampania marketingowa „Najpozytywniejsza praca świata” drukarni Chroma. Pierwszym etapem była rekrutacja na stanowisko menedżera gwarancji jakości. Zwycięzcą, wyłonionym spośród 1500 kandydatów został Michał Bajda. Swoim video „Jedenaście przytaknięć Michała” i jego aktywną promocją zapewnił sobie kontrakt z drukarnią o wartości 60 tys. zł. W ostatn...
„Lepsze pomysły” („Brighter Ideas”) – pod takim hasłem firma Sun Chemical pojawi się na tegorocznych targach Fespa, jakie odbywać się będą w Berlinie w dniach 15-18 maja. Na stoisku D20 w pawilonie 2.2 zaprezentuje ona portfolio swoich farb i atramentów (oraz technologii z nimi związanych), znajdujących zastosowanie przy różnych aplikacjach graficznych, tekstylnych i przemysłowych. Aby le...
 
czwartek 19.04.2018, 189 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone