logo
WIADOMOŚCI

Mark Andy po raz pierwsz na targach Remadays

redakcja  PR 08.01.2018, przeczytano 350 razy

Firma Mark Andy po raz pierwszy znajdzie się wśród wystawców Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Ich tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 7-9 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Podczas tej imprezy Mark Andy będzie obecna ze swoim stoiskiem (numer R18a w hali F) oraz podczas kongresu towarzyszącego targom. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mark-andy-po-raz-pierwsz-na-targach-remadays,35046,artykul.html

Z myślą o nim przygotowywana jest prezentacja maszyn Mark Andy do druku etykiet. Będzie ona miała miejsce 8 lutego w godzinach 12.00–12.45. Przez cały okres targów do dyspozycji gości będą także specjaliści z firmy Mark Andy Poland, prezentujący wszechstronne rozwiązania do drukowania etykiet, z których – jak wynika z doświadczeń producenta – może skorzystać niemal każda drukarnia, a także firma, która myśli o produkcji poligraficznej, a także agencja reklamowa.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas tegorocznej edycji targów RemaDays Warsaw – mówi Lena Chmielewska, odpowiedzialna za marketing w firmie Mark Andy Poland. – Jesteśmy przekonani, że oferta którą tam zaprezentujemy może być dla wielu firm inspiracją nie tylko do zmiany maszyn na obecne w naszej ofercie - nowsze i bardziej zaawansowane rozwiązania, ale wręcz do zmiany użytkowanej technologii, otwierającej przed wieloma drukarniami zupełnie nowe perspektywy. O tym m.in. będzie mówił przedstawiciel naszej firmy – Łukasz Chruśliński – podczas kongresu RemaDays Congress , gdzie będziemy mieli swoje wystąpienie”.

Co ciekawe, będzie miało ono nieco inny charakter - zaprezentowany zostanie bowiem film, pokazujący pracę „na żywo” maszyn zainstalowanych w centrum demonstracyjnym Mark Andy w Warszawie. Znajdą się wśród nich m.in. maszyny: hybrydowa Digital Series oraz cyfrowa Digital One. Są one dedykowane przede wszystkim klientom związanym z drukiem cyfrowym, realizującym nisko- i średnionakładowe prace.

Digital Series to produkcyjna maszyna, pracująca w technice inkjet UV. Jest to rozwiązanie, które firma Mark Andy w pełni dopasowuje do potrzeb użytkownika. Linia ta obsługuje wstęgę o szerokości 330 mm i pracuje z prędkością 76 m/min będąc – jak zapewnia producent i liczni użytkownicy tych maszyn na całym świecie – odpowiednią propozycją dla drukarń cyfrowych, realizujących zlecenia niskonakładowe. „Co ciekawe, coraz częściej docierają do nas sygnały od klientów, że realizują oni w niej prace zupełnie inne niż etykiety, którym jest dedykowana. To świadczy o jej wysokiej elastyczności i wszechstronności, która motywuje użytkowników do odkrywania zupełnie nowych możliwości w kontekście jej zastosowania” – dodaje Lena Chmielewska.

Kolejne prezentowane przez firmę Mark Andy podczas kongresu urządzenie to hybrydowa maszyna Digital One, przeznaczona do drukowania etykiet w niskich nakładach i ich przetwarzania w trybie in-line. Jest to proste i kompaktowe rozwiązanie, które pozwala odciążyć duże maszyny fleksograficzne oraz podnosi wydajność w przypadku krótkich narządów. Jak zapewnia jej producent może być też odpowiednim rozwiązaniem dla producentów etykiet, którzy nie mają potrzeby inwestowania w wysokowydajne, produkcyjne maszyny cyfrowe bądź dla firm, które zamierzają zmienić technologię w swoich zakładach i otworzyć się na zupełnie nowych klientów. Urządzenie obsługuje wstęgę o szerokości 330 mm i jest wyposażone w moduł drukujący suchym tonerem (w trybie CMYK), zespół fleksograficzny (wykorzystywany do tłoczenia folią na zimno bądź laminowania) oraz moduł wykrawający.

Przez cały okres trwania targów do dyspozycji gości na stoisku targowym (zlokalizowanym niemal bezpośrednio przy sali konferencyjnej) będą przedstawiciele firmy Mark Andy Poland, m.in. menedżerowie sprzedaży – Łukasz Chruśliński (prelegent RemaDays Congress) i Przemysław Polkowski. „Mamy nadzieję, że zainteresujemy Państwa naszymi propozycjami. Można je również zobaczyć i przetestować w naszym centrum demonstracyjnym w Warszawie. Są one doskonałą alternatywą dla drukowania etykiet w wysokiej jakości w oparciu o technologię, która może być – dzięki Mark Andy - dostępna dla każdego” – podsumowuje Lena Chmielewska.

Źródło: Mark Andy

www.markandy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Nowy moduł BPM w ofercie Avagraf
Rewolucyjnym określa Avargraf nowy moduł BPM (Bourg Preparation Module) firmy C.P. Bourg do automatycznej obróbki arkuszy po druku cyfrowym. Urządzenie to – jak podkreśla dostawca - optymalizuje tradycyjne procesy produkcji książek w oprawie miękkiej oraz zeszytów szytych drutem poprzez istotne ograniczenie czasu i kosztów produkcji.
Nowe urządzenie wielofunkcyjne A3 w ofercie Sharp
Sharp zaprezentował najnowszy produkt z oferty urządzeń A3 do druku czarno-białego: urządzenie wielofunkcyjne o prędkości drukowania 26 stron na minutę. Model MX-M2630 to nowoczesne narzędzie z funkcjami wykańczania, które posiada również wyjątkowe, wielopoziomowe rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa informacji i dokumentów, charakterystyczne dla Sharp....
Heidelberg Polska – nowy szef sprzedaży materiałów eksploatacyjnych
Pragniemy poinformować, że z dniem 18 czerwca 2018 r. Pan Bartosz Grzęda objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży materiałów eksploatacyjnych dla rynku offsetowego i fleksograficznego w firmie Heidelberg Polska.
Sun Chemical opublikował doroczny raport na temat efektów realizowanej przez koncern polityki zrównoważonego rozwoju – Sustainability Report 2017. Zawiera on szczegółowe informacje na temat podejmowanych przez firmę działań, m.in. w zakresie większego zastosowania biosurowców; prezentuje też pozytywne efekty przyjętych przez Sun Chemical założeń w...
Agfa: Nowe wersje programów Presstune i Inktune
Agfa poinformowała o wprowadzeniu na rynek nowych wersji programów InkTune i PressTune, będących rozwiązaniami proponowanymi w ramach programu partnerskiego ECO3. Mają one zapewnić drukarniom pełną kontrolę nad wszystkimi elementami procesu poligraficznego: od poziomu zużycia farby, poprzez zgodność ze standardami (ISO, G7 czy szczególnymi wytycznymi ze strony zleceniodawców),...
 
niedziela 15.07.2018, 152 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone