logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marka Księgarnie Świat Książki zaufała Euvic 360 e-com

  PR 08.12.2022, przeczytano 289 razy

Spółka technologiczna Euvic 360 e-com (Euvic Performance) nawiązała współpracę z marką Księgarnie Świat Książki (Dressler Dublin Sp. z o.o.) www.swiatksiazki.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marka-ksiegarnie-swiat-ksiazki-zaufala-euvic-360-e-com,398279,artykul.html

Działania reklamowe Euvic 360e-com dla marki Księgarnie Świat Książki, objęły swoim zakresem usługę display retargetingu. Jedną z największych zalet retargetingu jest fakt, iż pozwala na dotarcie z przekazem do anonimowych użytkowników, którzy opuścili sklep nie finalizując zakupów. Dzięki wdrożeniu tej technologii do swojej strategii marketingowej Księgarnie Świat Książki, znacznie zwiększą szanse na wzrost sprzedaży w swoim e-sklepie.

- Duży wpływ na decyzję o współpracy z Euvic 360e-com miała otwartość, elastyczność, zrozumienie naszych potrzeb oraz wysoki wskaźnik skuteczności.  Właśnie te elementy, ostatecznie zdecydowały o nawiązaniu współpracy – mówi Ewa Kenigsman, Dyrektor ds. e-commerce w Księgarnie Świat Książki.

Źródło: EUVIC 360e-com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764