logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marka milko z kampanią „Smak Porusza”

  PR 08.07.2021, przeczytano 307 razy
ilustracja

Lato to radość, kolory, pozytywna energia i smak soczystych owoców! Taka jest także nowa kampania marki Milko. Energetyzujące i pełne barw kreacje z nowym hasłem „Smak Porusza” dotrą do wielu milionów konsumentów, dzięki szerokim działaniom w internecie, telewizji, aplikacjach gazetkowych oraz reklamie outdoorowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marka-milko-z-kampania-_smak-porusza_,392190,artykul.html

W czasie letnich aktywności często szukamy wartościowej, ale pysznej przekąski, która doda pozytywnej energii. Odpowiedzią na te potrzeby są jogurty pitne Milko, które dzięki wygodnym opakowaniom można zabrać ze sobą wszędzie, a połączenie owoców i warzyw z doskonałej jakości naturalnym jogurtem z pewnością zaspokoi pragnienie. Wystarczy wybrać swój ulubiony smak z szerokiej gamy propozycji i… ruszyć z Milko na wakacyjne przygody.

W tym sezonie marka w swoich działaniach marketingowych koncentruje się przede wszystkim na zaskakujących i przyjemnych doznaniach smakowych, które zapewnia między innymi apetyczne połączenie jogurtu z czerwoną pomarańczą, truskawką, żurawiną czy maliną z granatem. Milko zachęca do ich spróbowania, budując szeroko zasięgową świadomość różnorodności smaków.

- W kampanii dbamy o maksymalny zasięg i dużą częstotliwość kontaktu odbiorcy z reklamą, aby wzmacniać świadomość marki w czasie działań i pokazać kluczowy asortyment Milko na okres letni. W radosnych, kolorowych, soczystych i owocowych kreacjach pokazujemy, że produkty Milko są źródłem pysznego smaku i pozytywnej energii. Kontynuujemy także działania na platformie Ruszaj z Milko, w ramach której inspirujemy do aktywnego stylu życia, pokazując, jak idealnie wpisują się w niego produkty Milko w wygodnych opakowaniach z zakrętką – komentuje Dorota Grabowska, Kierownik Marketingu SM Mlekpol.

Za strategię i kreację kampanii odpowiedzialna jest agencja Los Mejores.

Źródło: SM Mlekpol

www.mlekpol.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Polski stół” – kulinarna opowieść o Polsce dostępna w kolejnych językach
„Polski stół” autorstwa Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek to ebook poświęcony historii kuchni narodowej oraz wykorzystywanych w niej produktom. Cyfrowa publikacja – zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2020 – nowy wymiar”, jest bezpłatnie dostępna już nie tylko po...
Kinguin wraz z BLIKIEM, jednym z najpopularniejszych w Polsce systemów płatności, rusza z akcją skierowaną do fanów gier video. Kampania będzie realizowana w trzech głównych obszarach. Pierwszym z nich jest konkurs, który stwarza szansę zostania streamerem i podpisania rocznego kontraktu z platformą Almost F4mous, zrzeszającą młodych twórców...
Dziadek do orzechów z kampanią „Przemoc to nie tradycja” dla Centrum Praw Kobiet
Agencja Dziadek do orzechów przygotowała nową kampanię dla Centrum Praw Kobiet z okazji międzynarodowej inicjatywy „16 dni akcji przeciwko przemocy”. Tym razem poruszony został temat wypowiedzenia przez Polskę Konwencji stambulskiej i obaw z tym związanych.
Z Propeller Film do Timecode Film Production
Do Timecode Film Production dołączyła kierowniczka produkcji - Renata Marszewska.
Provident ma plan na świąteczną radość w zimowej atmosferze
Provident startuje z kolejną, świąteczną odsłoną swojej kampanii opartej na popularnym przeboju z 2000 roku. Spoty pokazują, jak zapewnić zimową aurę i śnieg podczas zbliżających się świąt.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764