logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marka Vegeta z nową odsłoną kampanii telewizyjnej oraz konkursem dla konsumentów

  PR 21.10.2021, przeczytano 321 razy
ilustracjastrzałka

Już od 15 października w stacjach telewizyjnych oraz w Internecie dostępna jest nowa odsłona kampanii telewizyjnej marki Vegeta. Widzowie poznają szeroką ofertę produktów z kategorii Vegeta Natur Fix – na Dwa Sposoby. Marka ogłosiła również konkurs na najciekawszą nazwę dania. Osoby, które przygotują najbardziej kreatywne odpowiedzi, co tydzień mają szansę na zdobycie nagród pieniężnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marka-vegeta-z-nowa-odslona-kampanii-telewizyjnej-oraz-konkursem-dla-konsumentow,393477,artykul.html

Marka w jesiennej odsłonie kampanii mediowej promuje nową kategorię produktów Vegeta Natur Fix – na Dwa Sposoby. W ramach kampanii, we wszystkich kluczowych stacjach telewizyjnych emitowane są 2 wersje nowych spotów reklamowych. Ich kreatywna konwencja opiera się na wyjaśnieniu widzom, że każdy produkt Vegeta Natur Fix można wykorzystać w swojej kuchni na dwa sposoby – do dania mięsnego oraz do dania wegańskiego. Zarówno potrawa w wersji vege, jak i mięsnej będzie smakowała tak samo pysznie. Wprowadzona do oferty marki nowa kategoria produktów, to odpowiedź na zróżnicowane preferencje żywieniowe i rosnące zainteresowanie dietą wegańską.

Działania promocyjne realizowane są także w Internecie, w prasie, w aplikacjach mobilnych oraz w punktach sprzedaży.

W ofercie Vegeta Natur znalazły się:

  • Vegeta Natur – wegańskie lub mięsne – spaghetti bolognese
  • Vegeta Natur – wegańskie lub mięsne – klopsiki w sosie pomidorowym
  • Vegeta Natur – wegański lub mięsny – gulasz
  • Vegeta Natur – wegańska lub mięsna – lasagne
  • Vegeta Natur – wegańskie lub mięsne – burgery
  • Vegeta Natur – wegańska lub z mięsem – nadziewana papryka

A Ty jak nazwiesz swoją potrawę? Konkurs od Vegeta

Marka rozpoczęła również konkurs dla konsumentów, który potrwa aż do 18 lutego 2022 r. Aby, wziąć udział w akcji należy kupić dowolny produkt marki Vegeta. Następnie zachować paragon i zarejestrować go. Po prawidłowo wysłanym zgłoszeniu, uczestnik otrzyma zdjęcie potrawy wraz z przepisem. Zadaniem jest stworzenie kreatywnej nazwy dla dania ze zdjęcia.

Źródło: Podravka Polska Sp. z o.o.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Polski stół” – kulinarna opowieść o Polsce dostępna w kolejnych językach
„Polski stół” autorstwa Magdaleny Tomaszewskiej-Bolałek to ebook poświęcony historii kuchni narodowej oraz wykorzystywanych w niej produktom. Cyfrowa publikacja – zadanie publiczne współfinansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2020 – nowy wymiar”, jest bezpłatnie dostępna już nie tylko po...
Kinguin wraz z BLIKIEM, jednym z najpopularniejszych w Polsce systemów płatności, rusza z akcją skierowaną do fanów gier video. Kampania będzie realizowana w trzech głównych obszarach. Pierwszym z nich jest konkurs, który stwarza szansę zostania streamerem i podpisania rocznego kontraktu z platformą Almost F4mous, zrzeszającą młodych twórców...
Dziadek do orzechów z kampanią „Przemoc to nie tradycja” dla Centrum Praw Kobiet
Agencja Dziadek do orzechów przygotowała nową kampanię dla Centrum Praw Kobiet z okazji międzynarodowej inicjatywy „16 dni akcji przeciwko przemocy”. Tym razem poruszony został temat wypowiedzenia przez Polskę Konwencji stambulskiej i obaw z tym związanych.
Z Propeller Film do Timecode Film Production
Do Timecode Film Production dołączyła kierowniczka produkcji - Renata Marszewska.
Provident ma plan na świąteczną radość w zimowej atmosferze
Provident startuje z kolejną, świąteczną odsłoną swojej kampanii opartej na popularnym przeboju z 2000 roku. Spoty pokazują, jak zapewnić zimową aurę i śnieg podczas zbliżających się świąt.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764