logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marta Sielska w zespole Spicy Mobile

  PR 11.01.2021, przeczytano 151 razy
ilustracja

Spicy Mobile ma nowego Senior Account Managera. Do zespołu agencji dołączyła Marta Sielska, do tej pory związana z Interia.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marta-sielska-w-zespole-spicy-mobile,389798,artykul.html

Marta Sielska posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży reklamy internetowej. Przez ostatnie 9 lat pracowała w dziale handlowym Interia.pl, gdzie odpowiadała za sprzedaż powierzchni reklamowej wszystkich serwisów należących do Grupy Interia. Poza pozyskiwaniem nowych budżetów reklamowych, Marta współpracowała przy realizacji sekcji specjalnych i dedykowanych akcji niestandardowych dla strategicznych partnerów portalu, a także zarządzała dużymi projektami reklamowymi o charakterze zintegrowanym (internet, prasa, radio).

W Spicy Mobile Marta Sielska dołączyła do zespołu sprzedaży kierowanego przez Tomasza Kąkola. Do jej obowiązków należy współpraca z domami mediowymi i klientami bezpośrednimi w obszarze strategii reklamowej, aktywnej sprzedaży powierzchni na stronach i w aplikacjach mobilnych, a także realizacji projektów niestandardowych.

Źródło: Spicy Mobile

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Firma Epson została wysoko oceniona za działania na rzecz ochrony środowiska oraz transparentności.
Robert Kubica, kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen, ambasadorem marki Alfa Romeo w Polsce
Po ogłoszeniu 5-letniej gwarancji na wszystkie nowe samochody, Alfa Romeo prezentuje drugi filar nowej strategii marki w Polsce. Ambasadorem marki zostaje Robert Kubica, najsłynniejszy kierowca wyścigowy w Polsce i jednocześnie kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen.
CES 2021: Udoskonalone monitory LG z serii LG Ultra na 2021 rok
Prezentując podczas targów CES 2021 nową linię monitorów Ultra, firma LG Electronics umacnia swoją ugruntowaną już pozycję w segmencie monitorów premium. Najnowsze monitory z serii UltraGear, UltraWide i UltraFine opracowano z myślą o graczach, artystach oraz profesjonalistach. Zapewniają znakomitą produktywność oraz najwyższą satysfakcję z rozrywki, a tym...
Świąteczne piżamy z nawiązaniem do kampanii Coca-Coli
Coca-Cola połączyła siły z włoską marką Tezenis. W efekcie powstała świąteczna kolekcja bielizny nocnej i piżam, przeznaczona na zimowe wieczory. Każde ubranie nawiązuje do kampanii świątecznych Coca-Cola, które towarzyszą nam już od 100 lat.
Kia przedstawia nowy slogan i strategię
Podczas cyfrowej prezentacji „New Kia Brand Showcase” Kia ogłosiła dziś szczegóły dotyczące nowego celu i nowych ambicji marki w przyszłości. Oprócz nowego sloganu – „Movement that inspires” – Kia przedstawiła również informacje na temat nowej strategii, dzięki której zamierza wyjść poza produkcję aut i stworzyć dla klientów zrównoważone rozwiązania z zakresu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764