logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marta Zarosa dołącza do Open Mobi

  PR 22.08.2019, przeczytano 323 razy

Marta Zarosa, specjalistka ds. marketingu i biznesu, dołączyła do zespołu agencji Open Mobi. Swoje wieloletnie doświadczenie w influencer marketingu oraz branży digital wykorzysta do rozwoju i budowy nowych produktów Social Audience firmy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marta-zarosa-dolacza-do-open-mobi,383676,artykul.html

– Moim zadaniem będzie poszerzenie oferty produktów mobile, bazujących na mediach społecznościowych. Skupię się przede wszystkim na najszybciej rosnących platformach social, które jednocześnie cały czas są nowością w Polsce. Nierzadko dają one możliwość emisji niestandardowych form reklamy. Już teraz, dzięki bezpośredniej współpracy z wydawcami, możemy jako pierwsi na polskim rynku sprawnie realizować kampanię display m.in. w aplikacjach TikTok, Twitch czy Badoo – mówi Marta Zarosa, Head of Social Audience w Open Mobi. – Największym wyzwaniem będzie zbudowanie od podstaw dedykowanych pakietów product placementowych, sprofilowanych na branże np. gamingową, lifestylową czy beauty, które pozwolą na natywną promocję marki. Chcemy stworzyć ofertę wychodzącą poza core biznesu agencji, czyli wyświetlanie reklam – dodaje Zarosa.

Poprzednio Marta Zarosa związana była z indaHash, gdzie odpowiadała za dział sprzedaży pakietów reklamowych opartych o działania z influencerami w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Stanach Zjednoczonych oraz na takich rynkach, jak Bliski Wschód, Afryka Północna i Południowa, Azja i Pacyfik. Pracowała z największymi klientami agencji mediowych, w tym Play, mBank, L’Oréal, Danone czy Nestlé. Największą cross-rynkową kampanię, która obejmowała obecność w 13 krajach, realizowała dla Huawei. Projekty influencer marketingowe Zarosa prowadziła również w MediaCom m.in. dla takich marek jak Coca-Cola i Sprite. Jej kampanie wielokrotnie nagradzano w konkursach MediaTrendy, Mixx Awards, Kreatury oraz Webstar.

Źródło: Open Mobi

www.openmobi.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

See&Say - zgłoszenia do 18 grudnia
Do 18 grudnia trwają zgłoszenia do przeglądu portfolio See&Say.
Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
W dniach 14 i 15 grudnia odbędą się najbardziej kulturalne targi na Dolnym Śląsku – Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji. Wydarzenie skierowane jest do fanów i koneserów sztuki współczesnej, którzy doceniają kunszt artystów obecnego pokolenia. Strefa Targów Plakatów i Ilustracji będzie jedną z atrakcji Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 150...
Digital signage, technologia która zmienia definicję reklamy
Plakat w witrynie sklepu czy ulotki rozrzucone po ulicach to już przeszłość. Sklepy coraz częściej stawiają na zdigitalizowane formy przekazu do klienta. Jak wskazują badania, trend ten stale się rozwija, a Polacy są otwarci na jego wykorzystywanie.
Umacnianie relacji w rodzinie celem kampanii Nierozerwalni
Więzi rodzinne są przez większość badaczy wskazywane jako jeden z najważniejszych czynników chroniących przed podejmowaniem przez młodych ludzi zachowań ryzykownych – podkreśla Robert Frączek z Państwowej Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To właśnie na ich istotę zwraca uwagę kampania Nierozerwalni.
Bożonarodzeniowa iluminacja rozświetliła Piłę
Centrum Piły rozświetlone zostało tysiącami światełek. Na placach Staszica oraz Konstytucji 3 Maja pojawiła się świąteczna iluminacja, która będzie ozdobą miasta przez cały okres świąteczno-noworoczny. Uroczystego rozświetlenia dokonali Piotr Głowski, prezydent Piły oraz Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. Wykonaniem i montażem instalacji zajęła się Enea...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764