logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Marzena Rogalska z nową audycją w Radiu Złote Przeboje.

  PR 14.05.2020, przeczytano 342 razy
ilustracja

Od niedzieli, 17 maja 2020 r. na antenie Radia Złote Przeboje zagości nowa audycja Marzeny Rogalskiej "Muzyka mojego życia".


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/marzena-rogalska-z-nowa-audycja-w-radiu-zlote-przeboje.,387016,artykul.html

Tym razem Marzena Rogalska będzie rozmawiać ze swoimi gośćmi o piosenkach, które szczególnie lubią, i o tym, dlaczego są dla nich tak szczególne. Ulubione złote przeboje zaproszonych gości będzie można także usłyszeć w audycji. Pierwszym gościem Marzeny Rogalskiej będzie Anna Mucha. "Muzyka mojego życia" w Radiu Złote Przeboje zadebiutuje już w najbliższą niedzielę w godz. 11:00 - 14:00.

Audycję wspiera promocja na antenie stacji, na zloteprzeboje.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Mógłbym ją skojarzyć ze wszystkim, ale na pewno nie z muzyką.

avatar użytkownika
,

A czego konkretnie nie możesz skojarzyć z muzyką? Prowadzącej? Marzena Rogalska prowadziła w Radiu Złote Przeboje już kilka innych audycji...  

,

I nadal, nie kojarzę tej pani z muzyką.
Z pieprzeniem trzy po trzy tak, z muzyką nie.
  

avatar użytkownika
,

Trudno nam komentować Twoje skojarzenia. Marzena Rogalska została najwyraźniej inaczej oceniona przez słuchaczy i szefostwo redakcji.  

,

To kto w końcu dał jej tę audycję, słuchacze czy właściciela rozgłośni?  

avatar użytkownika
,

Z tego co piszesz może wynikać, że nie byłeś to Ty. Ale czy jesteś słuchaczem lub właścicielem tej rozgłośni - nie wiemy.  

,

Czyli nie wiesz, ale jesteś przekonany, że zasłużyła?  

avatar użytkownika
,

W tej sprawie decyduje redakcja Radia Złote Przeboje, a nie redakcja Signs.pl.   

,

Czyli jednak redakcja a nie słuchacze?  

avatar użytkownika
,

Musiałbyś zapytać redakcję. Te redakcje którym udaje się przetrwać na rynku kierują się zazwyczaj oceną słuchaczy, przy czym bierze się tu pod uwagę znaczące statystycznie opinie.  

,

Ty napisałeś, że słuchacze i redakcja.
Potem, że jednak redakcja.
A teraz piszesz, że trzeba spytać.

Zdecyduj się.
  

avatar użytkownika
,

To Ty masz pytania i wątpliwości mimo uzyskanych od nas podpowiedzi - pytaj więc.  

,

Ja mam wątpliwości odnośnie związków Rogalskiej z muzyką, w sensie zawodowym, a co za tym idzie, sens dawania jej muzycznej audycji.
  

avatar użytkownika
,

Ale przyznajesz prawo redakcji do tego by uwzględniła opinie słuchaczy na ten temat? Co to znaczy "zawodowe" związki z muzyką? Trzeba być zawodowym muzykiem, producentem muzycznym albo lutnikiem aby prowadzić taki program?  

,

Są prezenterzy radiowi, którzy od zawsze są postrzegani jako dziennikarze muzyczni. Bez dwóch zdań.
Wiernik, Mann, Niedźwiedzki, Wrona, Kydryński.

I są prezenterzy, którzy kojarzą się z paplaniem na antenie. Wyłącznie.
Rogalska, Drzyzga, Kuzniar.

Ale skoro Rachonia ktoś mógł pomylić z dziennikarzem, to Rogalską ktoś mógł pomylić z dziennikarką muzyczną. Zdarza się.
Możemy ubolewać, możemy obśmiać.
  

avatar użytkownika
,

Wy, czyli kto?  

,

We People.  

avatar użytkownika
,

"We the People" się mówi. Czyli przyznajesz prawo redakcji do tego by uwzględniła opinie słuchaczy na ten temat?  

,

Znaczy się dzwonili i domagali się dla Rogalskiej audycji?
Czy była petycja?
  

avatar użytkownika
,

Z faktu że rozgłośnia ta ma stale słuchaczy można wnosić, że ma ona również sposoby na poznawanie opinii tych słuchaczy oraz że ma intencję i zdolność dostosowywania programu do tych opinii. Nadawcy, którzy tych narzędzi nie mają, nadają zazwyczaj krótko.  

,

Ach, czyli nie jest konieczne powiązanie z muzyką?
Wystarczy głos słuchaczy i decyzja redakcji?

Czyli listę LP3 może poprowadzić Sasin, jeśli ktoś zadzwoni z taką propozycją a dyrektorka PR uzna ją za sensowną?
  

avatar użytkownika
,

Gdyby pani prezes Polskiego Radia dysponowała wynikami badań pokazującymi że to nie "ktoś kto zadzwonił", ale słuchacze w swej przeważającej części chcą słuchać pana Sasina - to powinna oczywiście uznać ten pomysł za słuszny. Nie wiemy tylko co na to pan Sasin - musiałby się przecież zgodzić.  

,

Przecież na tym polegał konflikt w Trójce - redakcja LP3 uznała, że część głosów słuchaczy trzeba unieważnić.
Jeśli zadzwoni 235 posłów Zjednoczonej Prawicy i wyrazi oczekiwanie, że Sasin powinien prowadzić LP3, to stacja nie będzie miała wyboru innego, jak uznanie głosu słuchaczy...
  

avatar użytkownika
,

Jeżeli posłanki i posłowie Zjednoczonej Prawicy będą stanowili znaczącą większość słuchaczy, to ich głos należy uwzględnić albo się tych słuchaczy straci. To bardzo proste.  

Najnowsze w tym dziale

Przez pandemię wydawcy stracili nawet do 80 proc. przychodów z reklam
Dziennik „The Los Angeles Times” już w kwietniu informował, że stracił ponad 1/3 swoich dochodów z reklam. O załamaniu wpływów z ich sprzedaży pisał też brytyjski „The Economist” i inne światowe dzienniki. Problemy nie ominęły również polskiego rynku: w trakcie lockdownu sprzedaż drukowanych gazet i magazynów spadła, a utrata wpływów reklamowych sięgnęła od...
Wydawcy prasowi razem na temat digitalizacji
Pięciu czołowych wydawców prasowych w Polsce spotkało się, aby przedyskutować kierunki działania związane z transformacją cyfrową, która wyraźnie przyspieszyła w wyniku epidemii. Debata odbyła się podczas konferencji „Cyfrowa gospodarka – ewolucja czy rewolucja po COVID-19”, zorganizowanej przez e-Kiosk SA, lidera na rynku prasy cyfrowej w Polsce.
Gazeta.pl wraz z Goethe-Institut w Warszawie rozpoczynają wspólny projekt „Oto Niemcy”, na który składają się reportaże o życiu codziennym i aktualnych problemach za zachodnią granicą. Reporterzy i reporterki z Polski, m.in. Joanna Strzałko, Bartosz Józefiak i Dorota Salus, przyjrzą się stereotypom na temat Niemców. Pierwszy materiał o pracy „złotych rączek” ukaże...
Już jutro, 1 lipca br. na Gazeta.pl gratka dla wszystkich fanów muzyki – w portalu, jednocześnie z premierą w mediach społecznościowych, zaprezentowany zostanie singiel tegorocznej edycji Męskiego Grania. Gazeta.pl wraz z portalami Wyborcza.pl i WysokieObcasy.pl oraz spółką AMS z Grupy Agora zajmą się również promocją projektu.
AMS wygrał przetarg na obsługę dwóch pakietów wiat przystankowych w Gdańsku
23 czerwca 2020 r. Gdański Zarząd Dróg i Zieleni poinformował o rozstrzygnięciu przetargu na dzierżawę wiat przystankowych. W jego wyniku AMS został operatorem dwóch pakietów wiat, co zapewni ciągłość działań reklamowych dla klientów spółki na najbliższe piętnaście miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764