logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Etykieta Stock Prestige Grand Prix wyróżniona na AWA Sleeve Label Awards 2020

  PR 03.12.2020, przeczytano 631 razy
ilustracjastrzałka

Masterpress SA zdobył kolejne trofeum w międzynarodowym konkursie branżowym. Jury szóstej edycji konkursu AWA Sleeve Label Awards przyznało naszej firmie specjalne wyróżnienie „Certificate of Merit” za etykietę termokurczliwą przygotowaną dla limitowanej edycji wódki Stock Prestige Grand Prix.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/etykieta-stock-prestige-grand-prix-wyrozniona-na-awa-sleeve-label-awards-2020,389417,artykul.html

Jurorzy AWA Sleeve Label Awards 2020 wysoko ocenili zarówno estetykę, jak i jakość wykonania etykiety, stwierdzając w swoim werdykcie, że jest to „piękny przykład limitowanej edycji produktu przy wykorzystaniu technologii druku hybrydowego wysokiej jakości”. Projekt graficzny odnosi się do estetyki kojarzonej z wyścigami Formuły 1. Cała powierzchnia etykiety ma satynową w dotyku teksturę nawiązującą do gumy opony samochodowej, a efekt ten dodatkowo podkreśla głęboka, matowa czerń tła.

- Dekoracyjna etykieta shrink-sleeve zdobiąca butelki Stock Prestige Grand Prix Limited Edition to swoista definicja prestiżu. Druk luksusowej etykiety dla produktu premium możliwy był z jednej strony dzięki doświadczeniu naszych specjalistów z Działu Badań i Rozwoju Masterpress SA, którzy umiejętnie dobrali odpowiednie komponenty i techniki drukowe. Drugim elementem, który przyczynił się do osiągnięcia sukcesu, była ścisła współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu. Jesteśmy wdzięczni Stock Polska za możliwość uczestnictwa w kolejnym już udanym wspólnym projekcie. – powiedział Waldemar Zdrodowski, prezes Zarządu Masterpress SA.

Do wyprodukowania tej wyjątkowej etykiety Masterpress SA wykorzystał rozwijaną przez firmę technologię druku hybrydowego, opierającą się na użyciu różnorodnych zmodyfikowanych technik drukowych podczas jednego przebiegu maszyny. Udało się w ten sposób osiągnąć efekt głębokiej czerni i satynowej, matowej tekstury, a także zwiększoną odporność na zadrapania i uszkodzenia powierzchni.

Źródło: Masterpress SA

www.masterpress.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Startuje runda finałowa „Świeć się z Energą
Internauci wybrali już 16 najpiękniej udekorowanych świątecznie polskich miast. Teraz mistrzowie województw powalczą o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” i charytatywne nagrody w ramach „Świeć się z Energą”. Finałowa runda głosowania w 12. edycji plebiscytu właśnie się rozpoczyna – potrwa od 14 do 25...
Kampania Corega z brązową statuetką Effie Awards Europe 2020
W konkursie Effie Awards Europe 2020 w kategorii Best of Europe - FMCG kampania "9 milionów powodów" zrealizowana dla marki Corega należącej do koncernu GSK zdobyła brązową statuetkę. To jedyny projekt z Polski nominowany i nagrodzony w tej edycji konkursu. 
Nasza agencja otrzymała nominacje do prestiżowej nagrody Transform Awards Europe 2021. Do współzawodnictwa został wytypowany projekt rozwoju Brand Advisory dla globalnego klienta Admind, firmy ABB.
28 stycznia br. o godzinie 19:00 odbędzie się największe święto branży public relations w Polsce – Gala konkursu Złote Spinacze. Wydarzenie organizowane przez Związek Firm Public Relations po raz pierwszy w historii odbędzie się w formule online.
Konkurs na identyfikację Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage
Współorganizator festiwalu filmowego EnergaCAMERIMAGE oraz Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej ogłaszają międzynarodowy konkurs na identyfikację wizualną dla nowopowstałej instytucji kultury w Toruniu (Polska). Konkurs jest dwuetapowy i ma charakter otwarty.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764