logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Maszyny do oprawy kalendarzowej JBI w ofercie Avargraf

  PR 31.05.2019, przeczytano 482 razy
ilustracjastrzałka
Pb 3300

Firma Avargraf - dostawca nowych i używanych maszyn, a także materiałów poligraficznych – od ponad 20 lat posiada w swoim bogatym portfolio maszyny do oprawy kalendarzowej marki JBI. Cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem klientów  i uznaniem użytkowników na całym świecie, również w Polsce. Doceniają oni przede wszystkim prostotę tych urządzeń, ich duże możliwości, a także wysoką wydajność oraz ich trwałość.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/maszyny-do-oprawy-kalendarzowej-jbi-w-ofercie-avargraf,382694,artykul.html

Wśród maszyn JBI, jakie w swojej ofercie posiada Avargraf, znajdują się zarówno proste urządzenia do oprawy kalendarzowej jak również duże, wysokowydajne maszyny, a także rozwiązania przeznaczone do pracy w linii np. z falcerkami.

Pb 3300 – to maszyna, która jest połączeniem perforatorki z urządzeniem do zamykania spiral typu wire–O. Zwarta i ergonomiczna konstrukcja pozwala na wkomponowanie urządzenia w miejsca o różnym przeznaczeniu - począwszy od biur, poprzez copy shopy, na drukarniach i introligatorniach kończąc. Na popularność wśród zainteresowanych tym urządzeniem, jak podaje Avargraf, wpływa także jego niska cena, co w połączeniu z łatwością i szybkością obsługi oraz szeroką uniwersalnością wykonywanych na nim prac ma przynieść użytkownikom szereg korzyści.

Inną propozycją jest maszyna EM 520/450, zaprojektowana do pracy w linii potokowej z falcerkami różnych producentów. Pobierają one, a następnie perforują uprzednio sfalcowane składki. Producent zwraca tu uwagę na fakt zastosowania w tym urządzeniu specjalnego typu narzędzi, umożliwiających wykonanie kilku rodzajów perforacji w jednym uderzeniu. Kolejną istotną zaletą, którą doceniają użytkownicy tych urządzeń, jest wydajność sięgająca 12 tys. cykli na godzinę. Jak zapewnia dostawca, jest to jedyne tego rodzaju rozwiązanie na rynku.

ilustracjastrzałka

EM 450

Wśród maszyn JBI z oferty firmy Avargraf, które cieszą się równie dużym zainteresowaniem, są urządzenia BB 520 P i BB 400 Speed Bind, dedykowane przemysłowej produkcji kalendarzy. Stanowią one połączenie perforatorki i zaciskarki spiral typu wire-O; oba mogą pracować z prędkością maksymalną do 3000 cykli na godzinę. Tym, co je wyróżnia jest format maksymalny w jakim mogą pracować. Posiadają w pełni automatyczny proces perforacji, a następnie zamykania spiral. Dzięki temu operator maszyny jedynie musi ją włączyć oraz podać wydrukowane materiały, z których maszyna przygotuje kalendarze.

ilustracjastrzałka

BB 520 P

Jak podkreśla Avargraf, użytkownicy maszyn JBI zwracają szczególną uwagę na fakt, że ich dodatkowym atutem przydatnym w codziennej pracy jest łatwa i szybka wymiana narzędzi perforujących oraz ich szeroka gama.

Źródło: Avargraf Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k

www.avargraf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Łączona instalacja HP Indigo 30000 i Scodix Ultra 202
Taka konfiguracja to pionierskie rozwiązanie, na które nie zdecydował się jeszcze nikt w Polsce, a nawet w tej części Europy. Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie, które wybrały do swojego parku maszynowego maszyny cyfrowe HP Indigo 30000 oraz Scodix Ultra 202, są pierwszą firmą opakowaniową w regionie, która zaimplementowała taką cyfrową linię produkcyjną.
(R)ewolucja z Mark Andy – etykiety wielokolorowe w firmie Fleksograf
Zainstalowana w drukarni FleksoGraf w Tomaszowie Mazowieckim maszyna Evolution Series Mark Andy to trzecie urządzenie z tej serii w naszym kraju. Jak zapewnia Marcin Jakóbczyk - właściciel przedsiębiorstwa, firma Mark Andy okazała się nie tylko profesjonalnym sprzedawcą w tej transakcji, ale stała się dla drukarni partnerem. Poza tym wdrożenie, mimo ogólnoświatowej...
Antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3 z certyfikatem Qualitylabs
Jak informuje firma Printline – polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, oferowany przez nią antybakteryjny i antywirusowy lakier wodny Varcotec Lock 3 uzyskał certyfikat wydany przez niezależne niemieckie laboratorium QualityLabs z Norymbergi, stwierdzający jego 99,99% skuteczność w zwalczaniu bakterii gronkowca złocistego. Laboratorium w swoich...
Rynek książki w czasie pandemii – spadek liczby premier
Dla pisarzy i księgarni stacjonarnych nastały trudne czasy, pandemia COVID-19 uderzyła w większość gałęzi gospodarki, w tym także w rynek książki. W efekcie pojawia się mniej nowości oraz odwołane zostały spotkania z autorami.
Avargraf: maszyny Schmedt do oprawy twardej w drukarni cyfrowej
Avargraf jest jednym z dostawców maszyn i urządzeń introligatorskich, działającym od wielu lat na rynku polskim, a od 2001 roku -dealerem niemieckiej firmy Schmedt GmbH & Co. KG, specjalizującej się w produkcji maszyn do oprawy twardej dla małych i średnich nakładów. Oprócz nowych urządzeń, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem polskich drukarń, Avargraf oferuje...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764