logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Materiały Drytac w Igepa Polska

  PR 04.02.2016, przeczytano 1204 razy
ilustracjastrzałka

Teraz w ofercie Igepa Polska dostępna jest cała seria produktów cenionej marki Drytac - specjalisty w zakresie materiałów samoprzylepnych i do laminacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/materialy-drytac-w-igepa-polska,27372,artykul.html

Drytac Decor

SAMOPRZYLEPNE fototapety o strukturze płótna, betonu lub piasku. Gwarancja łatwej i czystej aplikacji. Idealne do plotowania elementów.

Drytac Spot On

folia PCV z rozmieszczonym punktowo klejem, umożliwiającym wyjątkowo łatwą aplikację na różnych powierzchniach bez powstawania bąbelków. Idealna dla grafik okiennych, wystawowych, naściennych, czy krótkookresowej reklamy wewnętrznej.

Drytac ChalkMate

tablicowa folia PCV do pisania po niej kredą. Nowoczesny element dekoracji obiektów handlowych i gastronomicznych, a także mieszkań prywatnych. Dostępna w wersji czarnej i zielonej.

Drytac Protac Scribe – nowoczesny laminat PP do pisaków suchościeralnych.

GOTOWY SYSTEM GRAFIKI PODŁOGOWEJ DRYTAC:

  • Drytac FloorTac – folia podłogowa na bardzo różnorodne powierzchnie, z klejem o silnej adhezji początkowej. Stworzona dla przyciągających uwagę grafik podłogowych.
  • Drytac Interlam Pro Emerytex - wyjątkowo wytrzymały i atestowany laminat podłogowy, dedykowany do folii Drytac FloorTac.


Produkty te zaprezentowane zostaną na stoisku Igepa Polska na targach RemaDays 2016. Hala F stoisko P8.

Źródło: Igepa Polska

www.igepa-viscom.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: IGEPA

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Warszawa: wojewoda unieważnia uchwałę krajobrazową
Reklamoza w Warszawie na razie zostaje, a uporządkowanie przestrzeni miejskiej odwlecze się w czasie. Przegłosowana w styczniu warszawska uchwała krajobrazowa została unieważniona przez Konstantego Radziwiłła – wojewodę mazowieckiego.
Zmiany organizacyjne w Igepa Polska
Od 16 marca 2020 roku następuje zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu Igepa Polska, Spółki będącej jednym z czołowych dystrybutorów papierów poligraficznych, podłoży do opakowań, papierów biurowych oraz materiałów dla reklamy.
Branżę kosmetyczną czeka rewolucja opakowaniowa
Producenci kosmetyków stopniowo zmieniają swoje podejście do opakowań. Coraz częściej zamieniają stosowany plastik na w pełni przetwarzalny lub na tekturę, drewno lub szkło. Starają się „odchudzać” opakowania, żeby były mniej kłopotliwe w transporcie. Takie działania to przede wszystkim efekt troski o środowisko, ale wymuszają je także unijne zmiany prawne...
Do zespołu kreacji agencji Digital Kingdom dołączył Jakub Lewandowski poprzednio związany z RED8 Digital (Dentsu Aegis Network)
Hasła reklamowe: roboty lepsze od copywriterów?
Chatboty zapewniają konsumentom możliwość całodobowego kontaktu z usługodawcą, a algorytmy sztucznej inteligencji już dziś tworzą skuteczniejsze hasła reklamowe niż człowiek. Jednak na razie wdrożenie rozwiązań z zakresu SI wiąże się z wysokim kosztem inwestycyjnym. Na taki mogą sobie pozwolić tylko najbogatsze firmy. Sztuczna inteligencja najprawdopodobniej...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764