logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mateusz Chrobok z autorską audycją w Radiu RMF24

  PR 01.09.2023, przeczytano 241 razy

W jesiennej ramówce informacyjno-muzycznego Radia RMF24 znajdzie się nowy program „Cyberświat” Mateusza Chroboka poświęcony technologii, bezpieczeństwu w sieci i sztucznej inteligencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mateusz-chrobok-z-autorska-audycja-w-radiu-rmf24,401228,artykul.html

Mateusz Chrobok jest ekspertem w zakresie cyberbezpieczeństwa, startupów i innowacji, przez lata był m.in. deweloperem i architektem w dużych firmach IT, a następnie dyrektorem technologicznym i  generalnym w startupach. W każdą niedzielę w godz. 13-15 w swoim programie razem z zaproszonymi gośćmi skomentuje najnowsze doniesienia z cyfrowego świata. Podpowie też, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci.

Po wakacyjnej przerwie wraca też w weekendy magazyn spraw międzynarodowych „Przegląd zagraniczny” Andrzeja Kohuta (soboty 13-15).

W dni powszednie program na żywo nadawany będzie ponownie od 6 do 21, a do ramówki powrócą codzienne wywiady publicystyczne: „Rozmowa o 7:00”, „Poranna rozmowa” (8:02), „Rozmowa w południe”, którą codziennie poprowadzi Piotr Salak, „Popołudniowa rozmowa” (18:02) oraz sobotni „Gość Krzysztofa Ziemca” (8:31). W Radiu RMF24 będzie można ich posłuchać w całości, wraz z internetową dogrywką.

Źródło: Grupa RMF sp. z o.o. sp. k.

www.gruparmf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„5. rewolucja” wkracza do Radia Nowy Świat
amian Kwiek, były dziennikarz Trójki, rozpoczyna współpracę z Radiem Nowy Świat. Będzie autorem nowego podcastu „5. rewolucja”, którego punkt wyjścia to idea nawiązująca do rewolucji przemysłowych.
Atrakcyjne produkcje z katalogu BBC Studios stały się teraz dostępne na żądanie dla Abonentów usług telewizyjnych UPC.
Seriale TVN Warner Bros. Discovery debiutują za granicą
Po sukcesie na rynku lokalnym seriale fabularne pod marką Player Original ruszają w dalszą podróż! Wybrane tytuły z bogatej biblioteki fabularnej TVN Warner Bros. Discovery wkrótce zadebiutują na platformie MAX w USA i 29 krajach Europy. Pierwszy – miniserial „Kontrola” Nataszy Parzymies – będzie dostępny dla widzów za granicą już od 8...
Czterokrotny laureat Pulitzera publikuje na Goniec.pl
Wraz z początkiem grudnia funckję redaktora naczelnego Gońca objał Janusz Schwertner. Do zespołu dołączyli również dziennikarze Mateusz Baczyński oraz Jakub Wątor. Pod nowym kierownictwem redakcja wystartowała ze specjalną akcją #ŁącząNasMedia, w ramach której współpracować będzie z najsłynniejszymi i najlepszymi dziennikarzami z całego świata. W...
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” ze świąteczną akcją dla subskrybentów
„Wyborcza” i „Wysokie Obcasy” zaprosiły do świątecznej współpracy znakomite autorki i autora, którzy napiszą wyjątkowe opowieści specjalnie dla subskrybentów Wyborcza.pl. W głosowaniu, które potrwa do 13 grudnia br., czytelnicy i czytelniczki będą mogli sami zdecydować o tematach podejmowanych w świątecznych historiach. Akcji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764