logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mbridge nawiązało współpracę z Wydawnictwem Zwierciadło

  PR 22.08.2019, przeczytano 235 razy

Agencja marketingowa MBridge - Marketing Experts nawiązała współpracę z Wydawnictwem Zwierciadło.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mbridge-nawiazalo-wspolprace-z-wydawnictwem-zwierciadlo,383665,artykul.html

Od lipca 2019 roku MBridge odpowiada za prowadzenie działań z zakresu SEO dla portalu internetowego Zwierciadlo.pl oraz sklepu internetowego Sklep.Zwierciadlo.pl. Współpraca ma na celu zwiększenie widoczności portalu oraz sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Po stronie agencji działania nadzoruje Tomasz Klusek, manager działu SEO.

Portal Zwierciadlo.pl to internetowy magazyn Wydawnictwa Zwierciadło, na który trafiają artykuły z papierowych wydań magazynów Zwierciadło i Sens oraz publikacje redakcji internetowej. Sklep.Zwierciadlo.pl to platforma e-commerce, na której zakupić można książki Wydawnictwa.

Źródło: MBridge

www.mbridge.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Neolt – włoska jakość urządzeń do post-produkcji
Neolt specjalizuje się w produkcji urządzeń i akcesoriów do wielkoformatowej post-produkcji. Z tej włoskiej, rodzinnej fabryki z tradycjami, wychodzą na cały świat profesjonalne laminatory, piły, trymery automatyczne i wiele innych… sprytnych i ułatwiających pracę urządzeń.
Influencerzy testują produkty Aldi
ALDI rozwija kolejny etap kampanii marketingowej, która rozpoczęła się we wrześniu tego roku pod hasłem RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI. Głównymi bohaterami kampanii są produkty marek własnych, a do ich testowania zapraszani są klienci i influencerzy.
Agencja 180heartbeats + JUNG v MATT wygrała przetarg na prowadzenie profili marki Tymbark – lidera na rynku soków, nektarów i napojów – w mediach społecznościowych.
Czytaj PL – ponad 130 tysięcy przeczytanych książek w miesiąc
Ponad 130 tysięcy – tyle książek pobrali w tym roku uczestnicy akcji Czytaj PL, pobijając jednocześnie o prawie 50 procent rekord poprzedniej edycji. Polacy czytali od Islandii aż po Antarktydę – plakaty z kodami QR można było znaleźć na 4 kontynentach, w 14 krajach, blisko 1000 miejscowościach w Polsce i 28 miejscach za granicą. Aż 50 tysięcy osób specjalnie pobrało...
Iluminacje świąteczne z Polski od Kanady po Austarilę
Od mroźnego kanadyjskiego Quebecu po australijskie gorące Perth – Multidekor po raz kolejny rozświetla mapę świata! Z fabryki w Piastowie ruszyły dziesiątki tirów po brzegi zapakowanych zimowymi, świetlnymi ozdobami, które by rozjaśnić przestrzenie Paryża, Moskwy czy Madrytu pokonają ponad 45 tysięcy kilometrów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764