logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mccann i Weber Shandwick dla Reckitt Benckiser

  PR 12.01.2021, przeczytano 108 razy

McCANN Poland, w skład którego wchodzi agencja PR Weber Shandwick, odpowiada za przygotowanie swojej pierwszej regionalnej kampanii dla Reckitt Benckiser, tworząc kampanię reklamową 360˚ oraz odpowiadając za działania PR dla marki Dettol.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mccann-i-weber-shandwick-dla-reckitt-benckiser,389800,artykul.html

Dettol to marka z portfolio Reckitt Benckiser, która od ponad 80. lat jest obecna w 124 krajach na świecie. Jako globalny lider w dziedzinie środków ochrony przed drobnoustrojami, wspiera rodziny w dbaniu o zdrowie dzięki właściwej higienie. Dziś Dettol to szeroka gama produktów, które, poprzez dezynfekcję, pomagają przerwać łańcuch zakażeń chroniąc nas i naszych najbliższych. W dobie pandemii, prawidłowa higiena ma ogromne znaczenie i jest jednym z podstawowych czynników, które mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Agencja McCANN odpowiada za stworzenie strategii i koncepcji komunikacji marki Dettol zarówno na rynku polskim, jak i w regionie. Start kampanii zaplanowany jest na drugą połowę stycznia br. i będzie początkowo obejmował działania w TV i digitalu. Agencja Weber Shandwick, która została wyłoniona na drodze przetargu będzie odpowiadać za strategię i działania Public Relations na rynku polskim.

- Dettol to światowy lider higieny, marka, która od lat pomaga budować nawyki higieniczne oferując szerokie portfolio wysokiej jakości produktów, zarówno do higieny osobistej, jak i higieny powierzchni. Okres pandemii wzmocnił znaczenie higieny dla naszego zdrowia, bo właściwa higiena minimalizuje ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów i bakterii. Nowa kampania Dettol “Zdrowie w Twoich rękach” zachęca do budowania i pielęgnowania nawyków higienicznych, bo te pomagają nam dbać o zdrowie nasze i naszych bliskich. – powiedziała Inga Songin, Regional Marketing Director Poland & EE, RB Health & Nutrition.

- Dettol to globalna marka, która ma olbrzymi potencjał rozwoju w naszym regionie, a Reckitt Benckiser to kluczowy klient dla McCANN Worldgroup na świecie. Od zawsze prawidłowa higiena była podstawą utrzymania dobrego zdrowia, a w trakcie pandemii jej rola i znaczenie stały się jeszcze ważniejsze dla nas i tych wokół nas. Tym bardziej jesteśmy dumni ze współpracy z marką Dettol. Cieszymy się z możliwości tworzenia zintegrowanej kampanii 360˚ mającej na celu skuteczne wypozycjonowanie marki i jej produktów w świadomości konsumentów, skupiając się w naszych działaniach na ich roli w obszarze prawidłowej higieny. – powiedział Wojciech Borowski, Prezes Zarządu, McCANN Poland.

Źródło: McCANN i Weber Shandwick

www.webershandwick.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Blum w trasie online - event w czasach pandemii
Wydarzenie Blum w trasie zmieniło tryb i pojawiło się online. Za to legalne zgromadzenie było odpowiedzialne wrocławskie OMI Media House.
Firma Epson została wysoko oceniona za działania na rzecz ochrony środowiska oraz transparentności.
Robert Kubica, kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen, ambasadorem marki Alfa Romeo w Polsce
Po ogłoszeniu 5-letniej gwarancji na wszystkie nowe samochody, Alfa Romeo prezentuje drugi filar nowej strategii marki w Polsce. Ambasadorem marki zostaje Robert Kubica, najsłynniejszy kierowca wyścigowy w Polsce i jednocześnie kierowca F1 Alfa Romeo Racing Orlen.
CES 2021: Udoskonalone monitory LG z serii LG Ultra na 2021 rok
Prezentując podczas targów CES 2021 nową linię monitorów Ultra, firma LG Electronics umacnia swoją ugruntowaną już pozycję w segmencie monitorów premium. Najnowsze monitory z serii UltraGear, UltraWide i UltraFine opracowano z myślą o graczach, artystach oraz profesjonalistach. Zapewniają znakomitą produktywność oraz najwyższą satysfakcję z rozrywki, a tym...
Świąteczne piżamy z nawiązaniem do kampanii Coca-Coli
Coca-Cola połączyła siły z włoską marką Tezenis. W efekcie powstała świąteczna kolekcja bielizny nocnej i piżam, przeznaczona na zimowe wieczory. Każde ubranie nawiązuje do kampanii świątecznych Coca-Cola, które towarzyszą nam już od 100 lat.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764