logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mecze polskich drużyn w 4. kolejce Ligi Mistrzów w czwartek w Eurosporcie 1 i Playerze

  PR 06.10.2022, przeczytano 113 razy

W czwartek widzowie Eurosportu 1 i użytkownicy Eurosportu Extra w Playerze będą mogli obejrzeć dwa mecze polskich drużyn w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych. Orlen Wisła Płock zagra na wyjeździe z SC Magdeburg, a Łomża Industria Kielce podejmie THW Kiel.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mecze-polskich-druzyn-w-4.-kolejce-ligi-mistrzow-w-czwartek-w-eurosporcie-1-i-playerze,397489,artykul.html

W trzeciej kolejce Ligi Mistrzów polskie drużyny wyszły zwycięsko ze starć z zespołami z Danii. Orlen Wisła Płock pokonała GOG Handbold, a Łomża Industria Kielce wygrała z Aalborg Handbold. W najbliższej kolejce pora na rywalizację polską-niemiecką. Oba mecze rozegrane zostaną w czwartek. Na początek widzowie Eurosportu 1 i użytkownicy Playera obejrzą mecz SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock. Obie drużyny mają po cztery punkty na koncie i sąsiadują w tabeli – Nafciarze są na czwartym miejscu, a ich najbliżsi rywale na trzecim. Mecz skomentują Marek Rudziński i Iwona Niedźwiedź.

Po zakończeniu spotkania w Magdeburgu rozpocznie się transmisja meczu Łomża Industria Kielce – THW Kiel. Po trzech kolejkach drużyna z Kolonii jest na drugim miejscu w grupie B z takim samym dorobkiem punktowym, co piąta w tabeli Łomża Industria Kielce. W studiu w Hali Legionów gościem Łukasza Lasi będzie były reprezentant Polski Grzegorz Tkaczyk. Spotkanie komentować będą Michał Wszołek i Michał Świrkula.Każdy mecz Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych dostępny jest na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

Plan transmisji:

  • Czwartek, 6 października, SC Magdeburg – Orlen Wisła Płock, 18:35, komentarz: Marek Rudziński, Iwona Niedźwiedź
  • Czwartek, 6 października, Łomża Industria Kielce – THW Kiel, 20:30, komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
Od 1 grudnia br. w pakietach telewizyjnych z dekoderem Netia EvoBox 4K dostępne są cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, My Zen 4K, Museum 4K i Travel XP 4. Promocyjnie kanały te dostępne są dla wszystkich użytkowników dekoderów 4K, a docelowo wejdą w skład pakietu L 4K, zawierającego 189 kanałów.  
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.
Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764