logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Medal Europejski 2018 dla Ecolight

  PR 21.06.2018, przeczytano 640 razy
ilustracjastrzałka

Business Centre Club ogłosił laureatów Medali Europejskich. Po raz trzeci tą nagrodą została wyróżniona firma Cityboard Media. Tym razem za sieć nośników digitalowych Ecolight.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/medal-europejski-2018-dla-ecolight,36982,artykul.html

- Cieszę się, że Medal Europejski trafił w nasze ręce. To cenna nagroda, bo przyznawana przez jedną z najważniejszych organizacji biznesowych w Polsce. Nasza sieć nośników Ecolight to ważny element oferty, który cieszy się coraz większym zaufaniem wśród klientów - mówi Michał Stan, Prezes Zarządu Cityboard Media. - Ecolight to sieć ekranów LED w Warszawie, które służą reklamie zewnętrznej. Ekrany zlokalizowane są miejscach o wysokim natężeniu ruchu, tak aby generowały jak największą widownie. Można na nich wyświetlać statyczną ekspozycję, która zmieniana w sekwencjach 10-sekundowych. – Nasz system gwarantuje, że każdy może zaplanować swoją kampanię kiedy tylko chce, przez 7 dni w tygodniu i 24h/dobę. Wystarczy smartfon i w kilka minut można uruchomić ekspozycję na Ecolight – mówi Stan.

ilustracjastrzałka

Medal Europejski to ogólnopolskie, niekomercyjne przedsięwzięcie, które ma promować polskie firmy na rynku europejskim. Komisja weryfikacyjna zwraca uwagę na dynamikę firmy, zdobyte nagrody i certyfikaty. Jest to też rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej, czyli Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny. Nominowany produkt lub usługa muszą spełniać wymagane prawem normy, mieć odpowiednie licencje, czy patenty. Pomysłodawcą nagrody byli w 2000 roku Business Centre Club i Urząd Komitetu Integracji Europejskiej. W 2018 roku BCC te nagrody przyznał po raz 29. Uroczystość wręczenia odbyła się 20 czerwca Salach Redutowych Teatru Wielkiego - Opery Narodowej.

Źródło: Cityboard Media

www.cityboard.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764