logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Media do druku General Formulations – sukces na każdym podłożu

| 20.03.2020 13:03

Beton, cegła, asfalt, szkło? Drewno, metal, plastik, płyta MDO? Media do druku marki General Formulations doskonale sprawdzają się na każdych, nawet najtrudniejszych powierzchniach. Trzymają się mocno – zarówno wewnątrz i na zewnątrz – są łatwe w aplikacji, długo zachowują estetyczny wygląd, a po usunięciu nie zostawiają śladów i nie uszkadzają podłoża. Amerykańskie media do druku są już dostępne w ofercie API.PL.

Folie i laminaty marki General Formulations zawdzięczają swoją wysoką jakość i wszechstronność innowacyjnym systemom klejącym. Właściwości kleju zapewniają dobrą przyczepność oraz łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów. Bezproblemowa aplikacja jest możliwa dzięki mikrokanalikom, które nie zmieniają struktury folii. „Ślizg” pozwala na przesuwanie nośnika i repozycjonowanie przed instalacją. Użyta technologia umożliwia zastosowanie folii i laminatów na każdym rodzaju powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej, przy stosowaniu najprostszej metody aplikacji. Media można stosować na powierzchniach gładkich, np. na szkle, a także na dywanach, tekstyliach, powierzchniach o niskiej energii powierzchniowej, ścianach i tynkach, podłogach, itp.

Wszystkie można wykorzystywać do druku z wykorzystaniem technologii: UV, ekosolwent, solwent, latex.

Media do druku marki General Formulations to remedium na problemy z aplikacją. Zastosowana w nich innowacyjna technologia klejenia pozwala mocować materiały, na podłożach na których dotychczas było to niemożliwe, bądź bardzo trudne. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości realizacji kampanii reklamowych i znakowania obiektów. Kampanie można prowadzić przez długi czas, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, bez obaw o zniszczenie materiałów. Media można również w dowolnej chwili podmieniać, nie martwiąc się o uszkodzenie powierzchni, na której są aplikowane.

Sprawdź ofertę mediów do druku marki General Formulations

-----------------
API.PL Sp. z o.o.

avatar użytkownika
+ +

Aleksandrów Łódzki
wiadomości: 26
w Signs.pl od 30.09.2016
IP: 178.43.114.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764