logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Media do druku na nowej stronie API.PL!

  S 30.11.2022, przeczytano 485 razy
ilustracja

Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/media-do-druku-na-nowej-stronie-api.pl%21,398186,artykul.html

Strona zawiera szeroki katalog mediów, klienci mogą wybierać spośród kategorii:

 • materiały podstawowe (folie monomerowe, polimerowe, na szyby, podłogowe, samochodowe, roll-upy, backlity, papiery, canvas).
 • tapety,
 • papiery sublimacyjne,
 • materiały specjalistyczne (folie okienne, materiały do aplikacji na trudnych miejscach, easy apply easy remove, folie holograficzne, folie i laminaty tablicowe),
 • magnesy,
 • laminaty (podstawowe, specjalistyczne, podłogowe, folie montażowe),
 • wielkoformatowe media arkuszowe,
 • tkaniny (tkaniny flagowe, reklamowe, ręcznikowe, bawełniane, przeznaczone do sublimacji, parasole, na torby, leżaki, namioty),
 • podłoża home decor (canvasy, tkaniny, tapety, papiery graficzne),
 • offsetowe media arkuszowe,
 • wykładziny i dywaniki,
 • akcesoria (oczkarki i akcesoria do oczkowania, stojaki na media, narzędzia do obróbki mediów).

Produkty na stronie są prezentowane w wielu wariantach, z czego każdy wariant podłoża może zostać osobno wyceniony zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Strona posiada bazę wiedzy, na której będą pojawiać się treści dotyczące mediów do druku.

Zapraszamy na stronę: https://www.mediadodruku.pl/

Źródło: API.PL

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764