logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Media do druku w służbie zdrowiu

  PR 14.05.2020, przeczytano 1147 razy
ilustracjastrzałka

API.PL posiada w ofercie folie samoprzylepne różnych typów, które doskonale sprawdzają się jako materiały informacyjne i ostrzegawcze. Z powodzeniem można drukować na nich komunikaty o konieczności zachowania zasad higieny i stosowania się do zaleceń sanitarnych. Konieczność zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego klientom sklepówi osobom odwiedzającym miejsca publiczne, wymusza stosowanie mediów do druku, które można aplikować zawsze i wszędzie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/media-do-druku-w-sluzbie-zdrowiu,386999,artykul.html

Otwarte po długiej przerwie galerie handlowe, a także sklepy wielkopowierzchniowe, apteki, banki, przystanki autobusowe i tramwajowe, czy ogólnodostępne toalety, to miejsca gdzie istnieje ryzyko zarażenia się koronawirusem. Priorytetem w tych miejscach jest skuteczna komunikacja. Ważną rolę, jako nośniki informacji, spełnią w tym przypadku media do druku. Możliwość ich aplikacji, praktycznie na każdy rodzaj podłoża, w tym na szyby i inne powierzchnie gładkie sprawia, że prowadzenie kampanii informacyjnych jest teraz łatwiejsze.

ilustracjastrzałka

Folie samoprzylepne są łatwe w aplikacji, nawet dla osób nie posiadających doświadczenia w tym zakresie. Folie nie nastręczają również problemów przy ich usuwaniu z podłoża. Nie bez znaczenia jest również to, że po usunięciu nie pozostawiają śladów na podłożu. Kolejną ich zaletą jest ich repozycjonowalność, tzn. możliwość wielokrotnego przeklejania w inne miejsca.

ilustracjastrzałka

Folie samoprzylepne idealnie nadają się do prowadzenia krótkotrwałych, doraźnych kampanii reklamowych, w których liczy się szybkość przygotowania, możliwość sprawnej zmiany nośników z przekazem oraz niskie koszty realizacji. Folie produkowane są z materiałów o dobrych właściwościach. To, plus możliwość ich zadruku różnymi technologiami (solwent, UV, offset), zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia na nich projektów graficznych, dostosowanych do potrzeb marketingowych.

ilustracjastrzałka

W ofercie posiadamy różne rodzaje folii, które ze względu na rodzaj warstwy klejącej, przeznczone są do aplikacji na różne podłoża.

 • Vesline Wallcatch White 115 E – folia z mikrossawkami, łatwa w aplikacji, trwała i nie pozostawia śladów. Zastosowanie: szyba, gładkie powierzchnie.
 • ClingZ – folia PP elektrostatyczna. Przylega do większości wewnętrznych powierzchni bez kleju. Zastosowanie: gładkie powierzchnie.
 • Spoton – folia PVC z kropkami kleju, aplikacja bez pęcherzyków powietrza, bez szkód dla powierzchni. Zastosowanie: szyba, gładkie powierzchnie, ściany tez tekstury.
 • Shop Sign (zadrukuj i naklej!) – antypoślizgowa, teksturowana folia antypoślizgowa, nie wymaga użycia laminatu. Zastosowanie: podłogi, gres.
 • Penstick – Bez kleju, bez śladu, bez problemu! Adhezyjna folia PVC, bez kleju przylega do gładkich, błyszczących powierzchni. Zastosowanie: szyba, gładkie, błyszczące powierzchnie.
 • Asphalt Walk – aluminiowa folia z warstwą poliuretanu, BEZ PVC, świetnie sprawdza się do aplikacji zewnętrznych. Certyfikat antypoślizgowy R12, palność M1 /F2 /SF3. Zastosowanie: podłogi wewnętrzne (gres) i zewnętrzne (beton, asfalt).
 • Folia podłogowa GF 212 z laminatem antypoślizgowym GF 213 – usuwalna bez śladów w ciągu pół roku. Zastosowanie: podłogi wewnętrzne (gres).
 • GF 201 HTAPAE – polimerowa, matowa biała folia, z klejem kanalikowym o wysokiej przyczepności, również do podłoży o niskiej energii powierzchniowej. Zastosowanie:
 • do podświetleń.
 • Decal Glass Decor BF Frosted Bubble Free – polimerowa szronionka z klejem kanalikowym – super efekt wizualny + łatwość aplikacji. Zastosowanie: do podświetleń.

ilustracjastrzałka

W ofercie posiadamy również citylighty:

 • Vesline Backlit Illuminate Film 205 E + MediaTac – doskonale rozprasza światło na całym obrazie. Wydruki mają żywe kolory, co sprawia, że grafiki umieszczone w kasetonach do podświetleń mają dobrą widoczność. Odpowiednia sztywność zapewnia bezproblemowy druk oraz łatwy montaż. Zastosowanie: do podświetleń.
 • Citylight – GF 228 TransMark z General Formulations – translucentna folia z usuwalnym klejem. Do podświetlanych reklam. Bardzo dobrze przepuszcza i jednolicie rozprasza światło. Zastosowanie: do podświetleń.

ilustracjastrzałka

Źródło: API

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kiwi.com w zimowej kampanii Land in Beauty
Kampania inspiruje turystów m.in. z  Polski do odkrywania Mediolanu i regionu Lombardii w sezonie zimowym
Media do druku na nowej stronie API.PL!
Firma API.PL, dystrybutor produktów poligraficznych otwiera całkiem nową stronę internetową prezentującą pełną ofertę podłoży do druku. Mediadodruku.pl to zbiór podłoży o bardzo zróżnicowanych właściwościach i strukturach.
Monitory interaktywne Newline z USB-C
Zgodnie z obowiązującą dyrektywą Parlamentu Europejskiego od 2024 roku USB-C będzie jedynym portem ładowania stosowanym w przenośnych urządzeniach na terenie Unii Europejskiej. Do nowych wymogów od 2026 roku będą musieli się dostosować również producenci laptopów. Dzięki temu wszystkie urządzenia będzie można ładować jedną ładowarką. Ta standaryzacja ma na celu...
Na co dzień #KarmiąWiedzą i #KarmiąEmocjami w krakowskiej agencji marketingowej. Teraz postanowili umilić czas oczekiwania na święta wypuszczając marketingowy kalendarz adwentowy. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium. More Bananas rusza z bananową wersją kalendarza adwentowego.
Veovee wzmacnia client service
Do zespołu client service Veovee, butikowej agencji digitalowej, dołączyły dwie osoby - Hubert Skubij jako Senior Account Manager oraz Jolanta Kozak na stanowisku Account Manager. Oboje będą odpowiadać za prowadzenie projektów z obszaru mobile marketingu dla domów mediowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764