logo
WIADOMOŚCI

Mediacom Response wygrywa przetarg Volkswagen Samochody Użytkowe

Mateusz Zawiślak  PR 09.08.2017, przeczytano 226 razy

Jednostka Mediacom Response wygrała przetarg performance na obsługę w zakresie działań efektywnościowych marki VW Volkswagen Samochody Użytkowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mediacom-response-wygrywa-przetarg-volkswagen-samochody-uzytkowe,33361,artykul.html

Umowę podpisano na 2 lata. MediaCom Response będzie odpowiadać za działania z obszaru szeroko pojętego marketingu efektywnościowego, w skład którego wchodzą: zakup mediów, działania analityczne, dobór odpowiedniej technologii oraz kreacji efektywnościowych, jak również współpraca z Call Center importera oraz dealerami, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu prowadzonych działań.

- Wybór MediaCom Response podyktowany był najbardziej konkurencyjną jakościowo oraz kosztowo ofertą, wieloletnią znajomością branży motoryzacyjnej oraz holistycznych podejściem do działań efektywnościowych - powiedział Michał Jaremczuk, kierownik komunikacji marketingowej marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Źródło: MediaCom Response

www.mcw.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Automatyczne trymery KalaXY II w ofercie ADP Polska
W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz opinie klientów firma Kala opracowała nową linię trymerów automatycznych KalaXY II, które swoją premierę miały na międzynarodowych targach FESPA 2018 w Berlinie. (rys. Automatyczny trymer KalaXY II Plus).
Minima Advertising People dla UX Plus
UX Plus projektuje doświadczenia klientów. Patrząc w portfolio, można odnieść wrażenie, że to wielki koncern lub ośrodek naukowy zajmujący się doradztwem. Nie tym razem. UX Plus to w rzeczywistości jedna osoba, Agnieszka Szóstek. Tak niezwykła osobowość potrzebowała marki, która pokaże światu na co ją stać. Takiej jak ona – odważnej i profesjonalnej.
Zoo Market rusza z kampanią DOOH
ZOO Market we współpracy z agencją reklamową MyLED realizuje  intensywną kampanię DOOH, informującą o nadchodzących wydarzeniach i odliczającą czas do atrakcji zaplanowanych na kolejny weekend.
On Board Think Kong poszerza portfolio klientów w obszarze healthcare. W ramach współpracy z firmą Pharmabest poprowadzi wielokanałową kampanię edukacyjną „Probiotyk – wybieram świadomie”. Konsultanci On Board Think Kong będą odpowiedzialni za prowadzenie komunikacji łączącej działania PR, content marketingowe oraz SEO.
Change Serviceplan autorem kampanii reklamowej Krakus
Agencja kreatywna Change Serviceplan, przygotowała nową kreację kampanii reklamowej dla marki Krakus, która promuje szeroką gamę produktów, szczególnie polecanych w sezonie grillowym. Kampanię rozpoczęły aktywności w mediach społecznościowych  oraz na portalach internetowych.
 
środa 20.06.2018, 143 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone