WIADOMOŚCI

Mediacom Response wygrywa przetarg Volkswagen Samochody Użytkowe

Mateusz Zawiślak  PR 09.08.2017, przeczytano 207 razy

Jednostka Mediacom Response wygrała przetarg performance na obsługę w zakresie działań efektywnościowych marki VW Volkswagen Samochody Użytkowe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mediacom-response-wygrywa-przetarg-volkswagen-samochody-uzytkowe,33361,artykul.html

Umowę podpisano na 2 lata. MediaCom Response będzie odpowiadać za działania z obszaru szeroko pojętego marketingu efektywnościowego, w skład którego wchodzą: zakup mediów, działania analityczne, dobór odpowiedniej technologii oraz kreacji efektywnościowych, jak również współpraca z Call Center importera oraz dealerami, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu prowadzonych działań.

- Wybór MediaCom Response podyktowany był najbardziej konkurencyjną jakościowo oraz kosztowo ofertą, wieloletnią znajomością branży motoryzacyjnej oraz holistycznych podejściem do działań efektywnościowych - powiedział Michał Jaremczuk, kierownik komunikacji marketingowej marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Źródło: MediaCom Response

www.mcw.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

 
sobota 17.02.2018, 127 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone