logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mediahub rozbudowuje dział digital

  PR 31.08.2021, przeczytano 368 razy
ilustracja

Magdalena Szpyt dołączyła do domu mediowego MediaHub na stanowisko Digital Media Planner.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mediahub-rozbudowuje-dzial-digital,392816,artykul.html

Magdalena będzie odpowiedzialna za planowanie oraz całościową koordynację kampanii digital dla ING Banku Śląskiego. Do zakresu jej obowiązków będzie należało uczestnictwo w projektowaniu strategii internetowych dla klienta. Bezpośrednim przełożonym nowej Digital Media Planner będzie Andrzej Haczykowski, Senior Digital Account, który pracuje w zespole Witolda Adamskiego, Media Communications Directora.

Magdalena Szpyt jest specjalistką z blisko czteroletnim stażem. Pracowała m.in. w domu mediowym OMD, gdzie odpowiedała za planowanie i zakup internetowych kampanii reklamowych dla międzynarodowych klientów.

Nowe zatrudnienie komentuje Ewa Góralska, Managing Director MediaHub: - Dziś większość zespołu MediaHub to eksperci o profilu digitalowym. Firma przeszła kompletną przemianę , ale caly  czas utrzymujemy  wysoką ekspertyzę w planowaniu pozostałych mediów. Zdobywamy nagrody za zrealizowane kampanie, wprowadzamy innowacyjne narzędzia i rozwiązania. Staliśmy się doskonałym hubem kompetencyjnym w obszarze digitalu. Nasza współpraca z europejską centralą MediaHub w Londynie konsekwentnie się rozszerza, obejmując już kilkanaście zrealizowanych projektów.

MediaHub konsekwentnie rozbudowuje swoje struktury digitalowe. W ciągu ostatniego roku zespół domu mediowego powiększył się między innymi o Jakuba Bieńkowskiego (Chief Group Digital Officer MullenLowe), Piotra Michalaka (Head of Digital Client Service) i Macieja Wysockiego (Digital Team Managera). Dzięki tak silnemu wzmocieniu kompetencji, dziś zespół MediaHub poza kampaniami dla lokalnych klientów, realizuje digitalowe projekty regionalne i globalne.

Źródło: MullenLowe MediaHub

www.mullenlowemediahub.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu
Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.
Ikea ogłasza współpracę ze znaną fotografką Annie Leibovitz
Grupa Ingka, największy franczyzobiorca IKEA, opublikowała niedawno roczny raport „IKEA. Życie w domu 2022”. Z badania przeprowadzonego wśród ponad 37 000 osób w 37 krajach wynika, że prawie połowa ludzi na świecie (48%, w Polsce 37%) ma wrażenie, że obraz kreowany przez media nie odzwierciedla realiów ich życia w domu.
Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC,...
Rusza nowa kampania Live from PS5
Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5.
PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD  o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji
Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764