logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mediahub wspiera projekt XPS Revolt

  PR 25.01.2022, przeczytano 327 razy
ilustracja

MediaHub Poland odpowiada za obsługę mediową projektu „XPS Revolt” przygotowanego przez agencję reklamową Pakaya dla marek Dell i Intel EVO.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mediahub-wspiera-projekt-xps-revolt,394532,artykul.html

XPS Revolt” by Brodka to konkurs skierowany do cyfrowych twórców. Adresowany jest do wszystkich amatorów i profesjonalistów, którzy realizują się twórczo w cyfrowym świecie. W konkursie można przedstawić prace, ilustrujące czym dla uczestnika jest piękno, wolność oraz moc twórcza w czterech kategoriach: dźwięk, obraz, ruch i znak. W praktyce oznacza to: motyw muzyczny, grafikę, zdjęcie, kolaż, wideo, animację, efekt 3D czy typografię.

Efektem konkursu będzie film stworzony we współpracy z markami Dell i Intel oraz Brodką, w którym wykorzystane zostaną cztery najlepsze prace konkursowe, zgłoszone przez twórców. Konkurs wystartował 17 stycznia i potrwa przez siedem tygodni.

- To niezwykle fascynujący i nowoczesny projekt, który daje równe szanse wszystkim uczestnikom. Jego wyjątkowość polega na możliwości wszechstronnego zaprezentowania zdolności uczetnika i przedstawienia, jak rozumie i określenie piękno i wolność – mówi Tomasz Perkowski, Senior Digital Manager w MediaHub.

Za koncept kreatywny i kompleksową obsługę „XPS Revolt" odpowiedzialna jest agencja reklamowa Pakaya. W kampanii wykorzystano artystyczne wideo wymyślone i wyreżyserowane przez Brodkę wspólnie z Przemkiem Dzienisem, cenionym w branży reżyserem reklam i wideoklipów. Film zrealizowało studio produkcyjne Papaya Films. Za zakup mediów odpowiedzialny jest MediaHub.

Źródło: MullenLowe Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

FormUp to agencja performance marketingu, która wykorzystuje narzędzia digital marketingu, by mieć realny wpływ na sprzedaż i ROI. Działa inaczej niż rynek – nie tylko prowadzi kampanie reklamowe, ale przede wszystkim realizuje cele biznesowe klienta. U podstaw filozofii firmy leżą działania data driven, co przekłada się na sposób realizacji pracy w trzech...
Komisja Europejska rozpoczyna kampanię mającą na celu zwiększenie świadomości praw ofiar przemocy
Każdego roku, co czwarta osoba w Europie pada ofiarą przestępstwa. Kampania „Będę mieć oczy szeroko otwarte” nawołuje do konfrontacji z sytuacją przemocy w Polsce. Skierowana jest do wszystkich osób z otoczenia ofiar przemocy i apeluje, aby nie odwracać od nich wzroku, a także aby udzielać im pomocy i wsparcia.
23 stycznia br. organizacja IAB Tech Lab, ogłosiła start projektu Green Initiative, który ma pomóc branży reklamowej w znaczącym obniżeniu emisji dwutlenku węgla poprzez optymalizację ścieżki dostaw.
Pracuj.pl: nowi bohaterowie i nowe możliwości
Najnowsza odsłona platformy „W środowisku Pracuj.pl” ruszyła 16 stycznia. W rolach głównych w animowanych spotach wystąpili zarówno znani, jak i nowi zwierzęcy aktorzy, których zawodowe przygody i wyzwania poznajemy. W zimowej odsłonie przedstawiono doświadczenia pracowników biurowych, którzy postanawiają zmienić swoją ścieżkę...
Artystyczny jubileusz 25-lecia Bankowości Prywatnej Banku Pekao S.A.
Art Branding jest wpisany w DNA Banku Pekao S.A. To właśnie za pomocą plakatu bank od lat powojennych komunikował się z klientami, jednocześnie zapisując się na kartach historii tej formy wizualnej. Niegdyś twórcy Polskiej Szkoły Plakatu, a teraz współcześni artyści: Lex Drewinski, Błażej Ostoja-Lniski oraz Kaja Renkas stworzyli plakaty, które w kreatywny...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764