logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mediahub zaczyna współpracę z Microsoft Bing Ads wspieranym przez Chatgpt

  PR 28.03.2023, przeczytano 394 razy

Współpraca ma na celu wzmocnienie kampanii SEM oraz zwiększenie ich skuteczności poprzez rozszerzenie działań klientów Mediahub o narzędzia oparte na sztucznej inteligencji takich jak ChatGPT.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mediahub-zaczyna-wspolprace-z-microsoft-bing-ads-wspieranym-przez-chatgpt,399438,artykul.html

Do tej pory Mediahub prowadził kampanie w Bing na rynkach UK, DE, FR, USA, a teraz będzie mógł wykorzystać inteligentne narzędzia Bing Ads również na naszym rynku.  

Współpraca Mediabub z Bing będzie obejmować również dostęp do narzędzi analitycznych oraz zasobów i wsparcia technicznego, które pomogą w tworzeniu i optymalizacji kampanii. W ramach współpracy Bing oferuje pełne wsparcie implementacyjne oraz optymalizacyjne.

- Bing jest jednym z najbardziej zaawansowanych narzędzi reklamowych na polskim rynku i wierzymy, że dzięki wykorzystaniu inteligentnych narzędzi Microsoft będziemy w stanie maksymalizować wyniki naszych kampanii Search. Od niedawna generowanie wyników wyszukiwania wspierane jest przez sztuczną inteligencję. Dzięki zaimplementowaniu ChatGPT, wyniki wyszukiwania są jeszcze bardziej skorelowane z intencjami użytkowników, którzy dostają rozbudowane odpowiedzi na zadane pytania. Wierzymy, że tak nowatorskie podejście do potrzeb użytkowników pozwoli nam precyzyjniej trafiać z reklamami do odpowiedniego grupy docelowej - mówi Marcin Bugajski, head of SEM & Programmatic w Mediahub.

Źródło: Mediahub

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Drift Masters European Championship w TVN Turbo
Najsłynniejsze wyścigi driftingowe w Europie zawitają do TVN Turbo. Najlepsi kierowcy, popis niezwykłej techniki i brawury. Ekstremalne emocje gwarantowane. Drift Masters European Championship na żywo w sobotę 10 czerwca o 19:00.
„Podcasty 2023”
Moc podcastów nie słabnie, o czym świadczą wyniki badania przeprowadzonego w ramach Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna. Okazuje się, że PODCAST JEST DOSKONALE ROZPOZNAWALNĄ FORMĄ TREŚCI I ZETKNĘŁO SIĘ Z NIM 85 PROC. WSZYST- KICH UŻYTKOWNIKÓW INTERNETU. Co więcej, niemal dwie trzecie internautów deklaruje, że słucha podcastów, a prawie...
Grupa Play nabyła 100% udziałów operatora telekomunikacyjnego Syrion Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach. Transakcja ta przyczyni się do poszerzania zasięgu usług internetu światłowodowego i telewizji cyfrowej, zapewniając klientom indywidualnym, jak i biznesowym, najwyższą jakość usług i wolność wyboru.
IMM: RMF FM, Wirtualna Polska oraz Onet na podium rankingu
Po miesiącu przerwy na szczyt najbardziej opiniotwórczych mediów powraca RMF FM. Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów (IMM), w kwietniu 2023 roku stacja była cytowana przez inne media ponad 2,2 tysiąca razy. Na drugim miejscu znalazła się Wirtualna Polska z liczbą tylko 17 odwołań mniej. Trzecią pozycję zajmuje Onet, na który powoływano się blisko...
Bazujący na sztucznej inteligencji program, przygotowany przez polskich naukowców, pomoże w pracy moderatorom, którzy czyszczą internet z nielegalnych treści. Program ma rozpoznawać wideo, obrazy i teksty o charakterze pedofilskim.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764