logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mediaplus realizuje kampanię marki Kenwood

  PR 18.05.2022, przeczytano 307 razy
ilustracjastrzałka

Producent robotów kuchennych Kenwood prowadzi kampanię ambasadorską z udziałem Anny Starmach. Za jej realizację oraz planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Mediaplus (Group One), działający we współpracy z agencją MarTech & e-commerce SalesTube oraz agencją kreatywną GONG.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mediaplus-realizuje-kampanie-marki-kenwood,395900,artykul.html

W ramach nowej kampanii Anna Starmach, autorka wielu książek kulinarnych oraz jurorka polskich edycji programów MasterChef i MasterChef Junior, promuje wszystkie modele wielofunkcyjnych robotów planetarnych marki Kenwood. Zgodnie z motywem przewodnim “Gotowanie nigdy nie było prostsze” ambasadorka marki przybliża odbiorcom, jak sprzęty marki ułatwiają gotowanie i tym samym skracają czas spędzany w kuchni. Działania promocyjne obejmują komunikację w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), TV, a także reklamy typu display.

Mediaplus zajął się strategią, planowaniem i zakupem mediów. Działał w modelu House of Communication ze spółkami Group One: agencją MarTech & e-commerce SalesTube oraz agencją kreatywną GONG.

Marka Kenwood należy do portfolio grupy De’Longhi, z którą spółki Group One współpracują od 2020 roku.

Źródło: Mediaplus

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w nowej kampanii wizerunkowej informuje o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
LG prezentuje swoje najnowsze wyświetlacze na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764