logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mediatory 2018 rozdane – Dawid Serafin z Onetu z nagrodą Torpeda

  PR 03.12.2018, przeczytano 273 razy

Dawid Serafin z Onetu otrzymał nagrodę w konkursie MediaTory 2018 w kategorii TORpeda. Dziennikarz został wyróżniony za materiał o wstrząsającej zbrodni, która miała miejsce w Krakowie – „19 lat temu oskórował studentkę. Podejrzany o morderstwo został zatrzymany. Ujawniamy kulisy śledztwa”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mediatory-2018-rozdane-%E2%80%93-dawid-serafin-z-onetu-z-nagroda-torpeda,380376,artykul.html

Dziennikarz Onetu Dawid Serafin w kategorii TORpeda wygrał dzięki „przekrojowemu reportażowi będącemu efektem ponad rocznej pracy nad sprawą zabójstwa i oskórowania studentki sprzed 19 lat, dotarcie do świadków, rzetelne dziennikarskie śledztwo i niezłomność w docieraniu do informacji w sprawie Roberta J. Historia, o której pisał Dawid Serafin, została nazwana największą zagadką w historii polskiej kryminalistyki”.

– Na początku zawsze jest chaos, jest trochę jak z puzzlami. Puzzle trzeba połączyć i dopiero powstaje obraz. Kiedy już uchwycisz się jednej osi, wtedy zaczynasz drążyć sprawę – mówił Dawid Serafin po odebraniu nagrody o tym, jak tworzy się reportaże o tematyce kryminalnej. – Robert J., gdyby dostał normalne warunki, mógł daleko zajść. To inteligentny człowiek. Ze względu na środowisko, w którym się ukształtował, nie mógł być normalny – powiedział Serafin, opowiadając o swoim reportażu.

MediaTory to studenckie nagrody dziennikarskie, przyznawane każdego roku przez przyszłych dziennikarzy, to plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa doceniają swoje autorytety. W tym roku wyróżnienia zdobyli także: Adriana Rozwadowska, Rafał Gębura, Katarzyna Borowiecka, Justyna Kopińska, Ewa Winnicka i Grzegorz Głuszak. Wyróżniono również program Filmwebu Movie się. Autorytetem Mediatorów 2018 została Małgorzata Szejnert.

Nagrodzony reportaż Dawida Serafina można przeczytać TUTAJ

Źródło: Ringier Axel Springer

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyniki badania Gemius/PBI za styczeń 2019
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
Badanie: „Cała prawda o PR, czyli jak o PR mówią media”
PR jest pojęciem od lat zadomowionym w polskiej debacie publicznej. Jak pokazują badania koalicji środowiska public relations, w większości przypadków termin PR używany jest niezgodnie z definicją, która zakłada kształtowanie trwałych relacji pomiędzy organizacją a jej interesariuszami. W raporcie będącym częścią kampanii „PR. Bez komentarza”...
Trzy niezależne ekrany wyświetlające obraz w jakości wyższej niż 4K, czy zaawansowany procesor graficzny, wzbogacający oprawę materiałów wideo o wyjątkowe efekty, to tylko niektóre z rozwiązań technologicznych nowego studia.
Aby upamiętnić Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych (1 marca), TVP ABC wyemituje odcinek specjalny programu „Teleranek”, który w ciekawy dla młodego widza sposób przybliża postać Inki – Danuty Siedzikówny. Na naszej antenie będą emitowane także okolicznościowe teledyski patriotyczne. Szczegółowe opisy – poniżej.
700 odcinek programu „Nowa Maja w ogrodzie”
„Nowa Maja w ogrodzie” to jedyny program o ogrodach emitowany w polskiej telewizji przez piętnaście lat! I to z tą samą prowadzącą! Już 3 marca HGTV Home & Garden pokaże 700 jubileuszowy odcinek programu zatytułowany „Nasz ogrodowy pamiętnik”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764