logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Medonet w nowej odsłonie

  PR 27.01.2020, przeczytano 419 razy
ilustracjastrzałka

W połowie stycznia br. Medonet uruchomił nową wersję serwisu medonet.pl. Nowoczesny i przejrzysty layout oraz nowe narzędzia i funkcjonalności towarzyszą zmianom w polityce wydawniczej.  


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/medonet-w-nowej-odslonie,385470,artykul.html

Medonet w nowej odsłonie jest łatwiejszy i bardziej intuicyjny w nawigacji oraz znacznie szybszy w działaniu, dzięki czemu użytkownik zyska na czasie w pozyskiwaniu informacji. Nowoczesny layout i nowe funkcjonalności są dostępne również w wersji mobilnej serwisu.

– Wprowadzone zmiany są kolejnym krokiem w konsekwentnie wdrażanej strategii wzmacniania obszaru Zdrowie w Ringier Axel Springer Polska. Z drugiej strony to dopiero początek wyraźnych zmian produktowych. W ciągu najbliższych 3 miesięcy serwis zostanie wzbogacony o kolejne funkcjonalności – mówi Diana Żochowska, Medonet Business Development Manager.

Zmieniła się również polityka wydawnicza Medonetu. Wprowadzono nowe formaty treści, za które odpowiada dedykowana redakcja z nowym redaktorem naczelnym na czele. Od 1 grudnia 2019 r. jest nim dr Anna Zimny-Zając, która posiada wieloletnie doświadczenie dziennikarskie oraz wykształcenie kierunkowe o podłożu biotechnologicznym.

– Medonet jeszcze bardziej stawia na wysoką jakość treści. Nasz serwis opieramy nie tylko na zespole złożonym z doświadczonych dziennikarzy medycznych z wieloletnim doświadczeniem w tematyce zdrowia, ale także na aktywnej współpracy ze środowiskiem lekarskim czy wiodącymi Polskimi Towarzystwami Medycznymi. Dzięki temu treści publikowane w Medonecie przechodzą dwustopniową weryfikację. Pierwszej dokonuje dziennikarz, a drugiej lekarz specjalizujący się w danej tematyce – mówi o nowej polityce wydawniczej dr Anna Zimny-Zając.

Nowa odsłona serwisu wspiera tę politykę – każdy użytkownik w szybki i prosty sposób może sprawdzić, czy dana treść została zweryfikowana przez lekarza, a także jaki był to lekarz, gdyż materiały są wyraźnie oznaczone.

Medonet to portal wchodzący w skład segmentu Women&Lifestyle w Ringier Axel Springer Polska. Założony w 2010 roku, jest jednym z najdłużej funkcjonujących portali zdrowotnych w Polsce. Publikowane na portalu informacje poparte są sprawdzoną wiedzą medyczną zgodnie z zasadą Evidence Based Medicine (EBM), o czym świadczą ostatnie nagrody dla serwisu i jego zespołu. Dziennikarki Medonetu, Aleksandra Lipiec i Magda Ważna, zostały laureatkami konkursu „Dziennikarz Medyczny Roku 2019” w kategorii internet, natomiast serwis Medonet otrzymał honorowy tytuł Wielkiego Edukatora za „rzetelne informowanie Internautów o konieczności dbania o zdrowie – zgodnie z najnowszą wiedzą – oraz prezentowanie trudnych tematów medycznych w przystępny sposób”.

Grupa RAS Polska zajęła pierwsze miejsce w obszarze Zdrowie i medycyna (Gemius/PBI, grudzień 2019r.). Serwisy zdrowotne Grupy RAS Polska, do których należą Medonet.pl i Onet.Zdrowie odwiedziło w grudniu 2019 r. 6,96 mln RU, co oznacza 25,16 proc. zasięg wśród wszystkich internautów i blisko 50 proc. wśród tych interesujących się zdrowiem. W sumie wszystkie wizyty wygenerowały 25,8 mln. odsłon.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nadchodzą podwyżki cen adresów w domenie .com
Najpopularniejsza na świecie domena .com stanie się na całym świecie wyraźnie droższa. Cena za jej utrzymanie wzrośnie o 7 proc. w drugiej połowie 2020 roku i taka sama podwyżka czeka nas także przez 3 kolejne lata. Niestety na tym się nie skończy. Od 2026 ceny zaczną rosnąć dalej – informuje serwis hostingowy Domeny.pl. Wedle firmy, podwyżka wynika z porozumienia,...
SalesTube, agencja one stop shop dla e-commerce, część największej niezależnej grupy komunikacyjnej w Polsce Group One, zaprojektowała Asystenta Google dla G2A, platformy sprzedażowej specjalizującej się w grach komputerowych.
Biuro reklamy Gazeta.pl z ofertą Content Studio
Biuro reklamy Gazeta.pl rozwija ofertę Content Studio, w ramach której powstają treści tworzone na zamówienie klientów – m.in. artykuły, sesje zdjęciowe lub materiały wideo. Rozwojem oferty Content Studio zajmuje się dedykowany zespół współpracujący z działem sprzedaży.
Gemius wspólnie z PBI zrealizują jednoźródłowe badanie internetu, telewizji i radia
Gemius oraz Polskie Badania Internetu podpisały porozumienie, na mocy którego jeszcze w tym roku wdrożą jednoźródłowe badanie cross-mediowe. Nowe badanie obejmie pasywny pomiar konsumpcji internetu, telewizji oraz radia.
Premiera pierwszego polskiego sezonu
Przygoda w „Hotelu Paradise” zaczyna się już dzisiaj. Premierowy odcinek pierwszej polskiej edycji programu na antenie Siódemki i TVN o godzinie 20:00.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764