logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Medonet wprowadza interaktywny checker na koronawirusa

  PR 23.03.2020, przeczytano 147 razy

Medonet.pl jako pierwszy wprowadza interaktywny checker na koronawirusa. Dzięki narzędziu użytkownik nie tylko zweryfikuje prawdopodobieństwo zarażenia się koronawirusem, ale również otrzyma wszystkie potrzebne informacje.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/medonet-wprowadza-interaktywny-checker-na-koronawirusa,386211,artykul.html

Medonet.pl, serwis należący do Ringier Axel Springer Polska, od początku aktywnie włącza się w akcję informacyjną na temat koronawirusa. Redakcja każdego dnia i przy wsparciu specjalistów przygotowuje profesjonalne i sprawdzone materiały czytane przez milionów użytkowników w całej Polsce.

Teraz serwis wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników i wprowadza tzw. koronawirus checker, dostępny TUTAJ. Dzięki anonimowej ankiecie, każdy może sprawdzić, czy jest w grupie ryzyka zarażenia koronawirusem. Użytkownicy, w zależności od odpowiedzi, otrzymają wszystkie niezbędne informacje, między innymi na temat oddziałów zakaźnych w swojej okolicy czy potrzebnych numerów telefonów.

Ankieta skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. Informacje w niej zawarte zostały opracowane na podstawie zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dodatkowo, konsultacji merytorycznej udzielił lek. Łukasz Durajski, lekarz medycyny podróży i rezydent pediatrii, członek Światowej Organizacji Zdrowia i Przewodniczący Zespołu ds. szczepień Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Medonet.pl przygotował również dedykowaną stronę, na której można śledzić statystyki dotyczące zakażeń koronawirusem w Polsce i na świecie oraz mapy prezentujące zasięg SARS-Cov-2. Development checkera oraz strony ze statystykami zrealizowała firma Efendi.

- Koronawirus checker to wyraz naszej społecznej odpowiedzialności w obecnej sytuacji w Polsce. Wierzymy, że nasza aplikacja pomoże wszystkim, mającym wątpliwości odnośnie swojego stanu zdrowia, a jednocześnie przyczyni się do wsparcia Polskiej Służby Zdrowia jako pierwsza linia odniesienia dla pacjentów – komentuje Michał Dziwniel – Product Owner aplikacji w Ringier Axel Springer Polska.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Maciej Stuhr: „Wiadomości” to obecnie główny program hejterski w Polsce
Aktor za pomocą mediów społecznościowych często wypowiada się na temat aktualnych wydarzeń społecznych i politycznych w Polsce. Zdaniem Macieja Stuhra Telewizja Polska służy partii rządzącej głównie do celów propagandowych. Właśnie dlatego otwarcie ją krytykuje, nie ogląda jej i nie chce w żaden sposób być z nią kojarzony. Według niego dziennikarze związani ze stacjami...
Epidemia koronawirusa nie wpłynęła drastycznie na sprzedaż prasy – wynika z analiz prowadzonych przez Kolportera.
AWR „Wprost” rezygnuje z papieru
Zarząd PMPG Polskie Media S.A. podjął decyzję o zmianie modelu wydawniczego swojej spółki zależnej AWR „Wprost” wydawcy portalu wprost.pl i tygodnika „Wprost”.  Od kwietnia treści pod marką Wprost będą publikowane tylko w formie elektronicznej poprzez serwis wprost.pl i w postaci zmienionych e-wydań. Ostatnie wydanie wersji papierowej zaplanowane jest na 30 marca 2020...
Startuje Tarczyński Studio Live
Firma Tarczyński SA współtworzy innowacyjny na skalę Polski projekt skierowany do miłośników gamingu. Tarczyński Studio Live to profesjonalne studio prowadzące transmisje zawodów e-sportowych na żywo. Tylko w czasie premierowego weekendu streamy obejrzało już 120 000 osób.
BMW oraz CNN łączą siły i prezentują serię „The Art of Leadership”
W czasach niepewności inspirujący ludzie odgrywają jeszcze ważniejszą rolę w rozwoju społecznym. BMW Group i CNN International Commercial (CNNIC) połączyły siły, aby przedstawić historie i działalność jednych z najbardziej wybitnych twórców, artystów i liderów naszych czasów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764