logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Medonet.pl rusza z Narodowym Testem Zdrowej Skóry

  PR 02.05.2023, przeczytano 352 razy

Narodowy Test Zdrowej Skóry to ogólnopolski projekt społeczno-edukacyjny portalu Medonet.pl, który ma na celu zwiększenie świadomości na temat stanu skóry i sposobów na jego poprawę. Partnerem strategicznym badania jest Ziaja.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/medonet.pl-rusza-z-narodowym-testem-zdrowej-skory,399823,artykul.html

Na potrzeby badania jest dostępny kwestionariusz dotyczący wyglądu i pielęgnacji skóry. Po wypełnieniu ankiety każdy użytkownik pozna Indeks Zdrowej Skóry oraz otrzyma spersonalizowane rekomendacje, które pozwolą jeszcze lepiej zadbać o skórę, by była zdrowa i promienna.

- Po sukcesie Narodowego Testu Zdrowia Polaków i Narodowego Testu Żywienia Polaków, postanowiliśmy przyjrzeć się zdrowiu naszej skóry, która jest największym organem ludzkiego ciała. Mam nadzieję, że Indeks Zdrowej Skóry, stworzony specjalnie na potrzeby badania, jak i rekomendacje przygotowane przez Radę Naukową, pozwolą wszystkim uczestnikom badania jeszcze lepiej zadbać o swoją skórę. Bo zdrowa skóra to piękna skóra – mówi Anna Zimny- Zając, redaktorka naczelna Medonet.pl.

- Świadoma pielęgnacja skóry obejmuje działania skierowane zarówno na naskórek jak i te działające na skórę od wewnątrz. Koncentracja na prawidłowej pielęgnacji kosmetycznej powinna stanowić uzupełnienie zdrowej, zbilansowanej diety, regularnej aktywności fizycznej, wysokojakościowego snu oraz dbałości o dobrostan psychiczny. Wybierając kosmetyki do codziennej pielęgnacji, warto się skupić na sprawdzonych składnikach nawilżających, natłuszczających i promieniochronnych- zapewnią one optimum pielęgnacji każdego typu cery – mówi Natalia Grzywińska, ekspertka marki Ziaja.

Dane zebrane w badaniu posłużą do stworzenia raportu dotyczącego pielęgnacji skóry, który zostanie opracowany i opublikowany po zakończeniu ankiety. Ankieta oraz rekomendacje zostały przygotowane przez redakcję Medonet z merytorycznym wsparciem Rady Naukowej Narodowego w składzie:

  • Dr n. med. Joanna Sułowicz - specjalista dermatolog-wenerolog, specjalista w zakresie medycyny estetycznej
  • Dr Magdalena Rogóż - doktor nauk farmaceutycznych o specjalności kosmetologia
  • Dr Anna Zimny-Zając – redaktorka naczelna Medonet.pl, biotechnolożka

Link do ankiety TUTAJ.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Premierowy weekend w TVN Style
W nadchodzący weekend widzki TVN Style nie będą mogły narzekać na nudę! Stacja przygotowała dla nich trzy zupełnie nowe programy. Już w niedzielę 1 października z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”.  To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
Rosyjskie społeczeństwo bardzo podatne na manipulacje Kremla
Większość rosyjskiego społeczeństwa popiera lub milcząco akceptuje rządy Władimira Putina i wojnę prowadzoną w Ukrainie. Co więcej, po inwazji na ten kraj poparcie dla działań Kremla w sondażach opinii publicznej znacząco wzrosło – pokazała ubiegłoroczna analiza Ośrodka Studiów Wschodnich. Ten wzrost poparcia jest jednak efektem prowadzonej na ogromną skalę...
„Się Dzieje” - program, w którym Dejman integruje internet z telewizją
W drugim sezonie nowością jest muzyczny przegląd New Music Week oraz odcinki specjalne z gośćmi. W ostatnim prowadzący Damian Biedrzycki "Dejman" na antenie rozmawiał z Martą Rodzik, która w przeszłości była dziennikarką, a obecnie zajmuje się branżą PR.  
Serwis Adamed Expert także dla pielęgniarek i położnych
W ramach serwisu Adamed Expert od września dostępna jest podstrona dedykowana pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym. To obiektywne i rzetelne treści merytoryczne –pogłębiające możliwość edukacji, rozwoju zawodowego, ale także porady z zakresu prawa, czy wsparcia psychologicznego dla tej grupy zawodów medycznych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764