logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Medonet.pl w nowym serwisie edukuje o zdrowym odżywianiu

  PR 26.02.2021, przeczytano 221 razy
ilustracjastrzałka

Medonet uruchamia nowy lifestylowy subserwis poświęcony zdrowemu odżywianiu. Użytkownicy znajdą tam kompendium wiedzy przygotowanej w idei explanatory journalism, które pomoże podejmować świadome decyzje żywieniowe. To kolejna nowość na Medonet.pl wprowadzona w ostatnich tygodniach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/medonet.pl-w-nowym-serwisie-edukuje-o-zdrowym-odzywianiu,390395,artykul.html

– Aby cieszyć się zdrowiem, należy zadbać o wiele aspektów życia. Jednym z kluczowych jest świadome odżywianie – mówi dr Anna Zimny-Zając, redaktor naczelna Medonet.pl. – Wiedza dotycząca właściwości odżywczych i zdrowotnych poszczególnych produktów, odpowiedniej kompozycji posiłków, zalet i wad różnego rodzaju diet powinna być podstawą do wykształcenia zdrowych nawyków żywieniowych – podkreśla.

Nowa część serwisu składa się z pięciu działów: Diety, Odchudzanie, Składniki odżywcze, Zdrowe odżywanie, Produkty spożywcze. Artykułom towarzyszą materiały wideo, sondy, quizy i infografiki.

– Zdrowy styl życia, którego nieodłącznym elementem jest zdrowa, zbilansowana i świadoma dieta jest podstawą profilaktyki zdrowotnej. Coraz więcej osób szuka sprawdzonych źródeł informacji na ten temat. Dlatego wyszliśmy naprzeciw tym oczekiwaniom – mówi Diana Żochowska, Business Development Manager Medonetu.

Niedawno Medonet.pl ruszył z drugą edycją Narodowego Testu Zdrowia Polaków oraz uruchomił Asystenta Zdrowia.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kuchnia i gotowanie z przedświątecznym wzrostem popularności
Tegoroczne Święta Wielkanocne po raz kolejny upłynęły pod znakiem pandemii. Sprawdziliśmy, w jaki sposób użytkownicy korzystali w tym czasie z mediów i jakie treści były dla nich w tym okresie najbardziej interesujące. Okazało się, że Polacy tradycyjnie już poszukiwali w internecie inspiracji kulinarnych. Serwisy skategoryzowane w badaniu Mediapanel jako...
Łączą twórców treści wideo na żywo ze znanymi markami
Twórcy InSTREAMLY, platformy do łączenia streamerów z firmami, pozyskali finansowanie w wysokości 4,8 mln zł. To pozwoli na przeprowadzenie ekspansji na kolejne zagraniczne rynki. W warszawski startup zdecydowały się zainwestować fundusze Supernode Global, Colopl Next oraz PKO VC.
Największa aktualizacja Google Earth od lat
Przez ostatnie 15 lat korzystaliście z Google Earth, aby znaleźć inspirujące zdjęcia pochodzące z licznych punktów widokowych. Mogliście na przykład zerknąć na Mount Everest albo przelecieć tuż nad swoim rodzinnym miastem. Od czasu uruchomienia Google Earth skupiliśmy się na stworzeniu trójwymiarowej repliki, która odzwierciedla naszą planetę w...
Od 15 kwietnia br. dwa lifestylowe kanały z portfolio CANAL+ funkcjonować będą pod nowymi nazwami. W ofercie CANAL+ DOMO i CANAL+ KUCHNIA widzowie znajdą zarówno znane już tytuły, jak i wiele nowości o różnorodnej tematyce.
Na stanowisko Prezesa Zarządu Polska Press został powołany Marcin Dec, ceniony menadżer, związany z branżą mediowo-reklamową od ponad 20 lat. Decyzja Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia umożliwi przyspieszenie procesu integracji Polska Press w ramach Grupy ORLEN. Marcin Dec będzie pełnił funkcję Prezesa do czasu ukształtowania się składu Zarządu Polska Press.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764