logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Meet Kodak Polska - kolejna edycja już 30 maja

  PR 09.05.2019, przeczytano 118 razy

13. Konferencja Meet Kodak Polska odbędzie się 30 maja br. w hotelu Warsaw Plaza w Warszawie. Wydarzenie co roku przyciąga dziesiątki uczestników – przedstawicieli drukarń, zleceniodawców i agencji reklamowych. Program obecnej edycji, jak zapewnia organizator i jego partnerzy – firmy 3M, hubergroup Polska, Koenig & Bauer oraz Miraclon -  będzie równie ciekawy jak w latach ubiegłych. Spotkanie zostanie podzielone na dwie części, poświęcone – odpowiednio – przygotowalni i drukowi offsetowemu oraz technice fleksograficznej. Organizator prosi wszystkie zainteresowane osoby o rejestrację TUTAJ.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/meet-kodak-polska---kolejna-edycja-juz-30-maja,382347,artykul.html

Tegoroczną konferencję Meet Kodak Polska rozpoczną tematy związane z szeroko rozumianą branżą poligraficzną, 20-leciem Kodak Prinergy, przedstawieniem nowej firmy Miraclon - firmującej technologię Kodak Flexel, a także zagadnienia związane z zarządzaniem czasem czy budowaniem wizerunku oraz marki.

Kolejne dwie sesje konferencji skierowane będą - odpowiednio - do przedstawicieli przygotowalni i drukarń offsetowych oraz firm fleksograficznych. W pierwszej prelegenci omówią nowości w zakresie Prinergy oraz zarządzania barwą, przedstawią najnowszej generacji płyty bezprocesowe – Kodak Sonora X oraz doświadczenia ich użytkowników, omówią nowe propozycje w zakresie opakowań wykonywanych w technice offsetowej, poruszą aspekt optymalizacji jako wartości dodanej i wpływającej na konkurencyjność przedsiębiorstw, a także przedstawią rozwiązania Koenig & Bauer do produkcji opakowań.

Z kolei sesja fleksograficzna będzie mieć charakter warsztatowy i poświęcona będzie przedstawieniu nowej firmy Miraclon i zmianom organizacyjnym z tym związanym, jej planom rozwojowym, pierwszej obecności pod nowym szyldem na targach Labelexpo Europe 2019 i nowym technologiom, jakie oferować będzie – w tym Kodak Ultra NX. Tej części towarzyszyć będzie także otwarty panel dyskusyjny dla wszystkich użytkowników, gdzie będą oni mogli przedstawić swoje oczekiwania.

Meet Kodak Polska 2019 rozpocznie się 30 maja o godzinie 11.00 i zakończy wieczorną kolacją z atrakcjami. Z pełną agenda spotkania można zapoznać się TUTAJ[PDF]. Rezerwacji noclegów można dokonywać kontaktując się bezpośrednio z hotelem Warsaw Plaza przy ulicy Łączyny 5 w Warszawie (tel. 22 431 08 00 lub email: rezerwacja[at]warsawplazahotel.pl). Cena pokoju 1-osobowego to 291,60 PLN brutto. Goście firmy Kodak Polska otrzymają preferencyjną stawkę na hasło „Meet Kodak”. Pokoje hotelowe nie są objęte wstępną rezerwacją, dlatego organizator nie gwarantuje ich dostępności tuż przed samym spotkaniem, stąd sugestia rezerwacji noclegu jak najszybciej. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Kodak Polska Sp. z o.o.

www.graphics.kodak.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

XLII PK: Drukowanie wielkoformatowe techniką cyfrową
Drukowanie wielkoformatowe techniką cyfrową to temat kolejnych, XLII Poligraficznych Konfrontacji rozpoczynających się 23 maja. Omówione zostaną m.in. wady i zalety technik druku wielkoformatowego, media oraz farby stosowane w maszynach wielkoformatowych.
Agfa na targach Fespa 2019: Podsumowanie
Sukcesem zakończył się udział firmy Agfa w targach Fespa 2019, odbywających się w dniach 14-17 maja br. w Monachium. Zaprezentowała na nich dwa wielkoformatowe plotery – Jeti Tauro H3300 LED  i Anapurna H3200i LED. Jej stoisko, jak podaje firma, odwiedziły tysiące gości z całego świata, w tym wielu przedstawicieli polskich drukarń i firm produkcyjnych na co dzień...
„Print for Good” – Kodak i Colours Factory w dobrej sprawie
Do programu „Print for Good”, jaki ponad dwa lata temu zapoczątkowała firma Kodak ,w ubiegłym roku dołączył jej polski oddział wraz ze swoim klientem - drukarnią Colours Factory. Efektem tej współpracy była produkcja zeszytów szkolnych, które zostały następnie przekazane (za pośrednictwem fundacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie) potrzebującym dzieciom na Ukrainie i w...
Inwestycje firmy Orapac w maszyny sztancujące Iberica
Jedna z fińskich firm specjalizujących się w produkcji pudełek w celu zwiększenia swojej wydajności produkcyjnej niedawno zakończyła proces inwestycji o wartości ponad 4 mln. euro.
European Digital Press Association nagradza ploter Jeti Tauro H3300 LED
Podczas trwających właśnie targów Fespa 2019 wręczone zostały doroczne nagrody EDP Award, przyznawane przez European Digital Press Association (EDP) – europejskie stowarzyszenie magazynów branżowych, dedykowanych technologiom cyfrowym. Wśród systemów wielko- i superwielkoformatowych, w kategorii „Najlepszy ploter płaski/hybrydowy o wydajności powyżej 250 m2/h” zwyciężyła...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764