logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Meet Kodak Polska - kolejna edycja już 30 maja

  PR 09.05.2019, przeczytano 150 razy

13. Konferencja Meet Kodak Polska odbędzie się 30 maja br. w hotelu Warsaw Plaza w Warszawie. Wydarzenie co roku przyciąga dziesiątki uczestników – przedstawicieli drukarń, zleceniodawców i agencji reklamowych. Program obecnej edycji, jak zapewnia organizator i jego partnerzy – firmy 3M, hubergroup Polska, Koenig & Bauer oraz Miraclon -  będzie równie ciekawy jak w latach ubiegłych. Spotkanie zostanie podzielone na dwie części, poświęcone – odpowiednio – przygotowalni i drukowi offsetowemu oraz technice fleksograficznej. Organizator prosi wszystkie zainteresowane osoby o rejestrację TUTAJ.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/meet-kodak-polska---kolejna-edycja-juz-30-maja,382347,artykul.html

Tegoroczną konferencję Meet Kodak Polska rozpoczną tematy związane z szeroko rozumianą branżą poligraficzną, 20-leciem Kodak Prinergy, przedstawieniem nowej firmy Miraclon - firmującej technologię Kodak Flexel, a także zagadnienia związane z zarządzaniem czasem czy budowaniem wizerunku oraz marki.

Kolejne dwie sesje konferencji skierowane będą - odpowiednio - do przedstawicieli przygotowalni i drukarń offsetowych oraz firm fleksograficznych. W pierwszej prelegenci omówią nowości w zakresie Prinergy oraz zarządzania barwą, przedstawią najnowszej generacji płyty bezprocesowe – Kodak Sonora X oraz doświadczenia ich użytkowników, omówią nowe propozycje w zakresie opakowań wykonywanych w technice offsetowej, poruszą aspekt optymalizacji jako wartości dodanej i wpływającej na konkurencyjność przedsiębiorstw, a także przedstawią rozwiązania Koenig & Bauer do produkcji opakowań.

Z kolei sesja fleksograficzna będzie mieć charakter warsztatowy i poświęcona będzie przedstawieniu nowej firmy Miraclon i zmianom organizacyjnym z tym związanym, jej planom rozwojowym, pierwszej obecności pod nowym szyldem na targach Labelexpo Europe 2019 i nowym technologiom, jakie oferować będzie – w tym Kodak Ultra NX. Tej części towarzyszyć będzie także otwarty panel dyskusyjny dla wszystkich użytkowników, gdzie będą oni mogli przedstawić swoje oczekiwania.

Meet Kodak Polska 2019 rozpocznie się 30 maja o godzinie 11.00 i zakończy wieczorną kolacją z atrakcjami. Z pełną agenda spotkania można zapoznać się TUTAJ[PDF]. Rezerwacji noclegów można dokonywać kontaktując się bezpośrednio z hotelem Warsaw Plaza przy ulicy Łączyny 5 w Warszawie (tel. 22 431 08 00 lub email: rezerwacja[at]warsawplazahotel.pl). Cena pokoju 1-osobowego to 291,60 PLN brutto. Goście firmy Kodak Polska otrzymają preferencyjną stawkę na hasło „Meet Kodak”. Pokoje hotelowe nie są objęte wstępną rezerwacją, dlatego organizator nie gwarantuje ich dostępności tuż przed samym spotkaniem, stąd sugestia rezerwacji noclegu jak najszybciej. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Źródło: Kodak Polska Sp. z o.o.

www.graphics.kodak.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Katalog „123... polskie plakaty, które warto znać” na papierze Antalis
W czerwcu br. Warszawa gościła European Design Festival. Interesującym elementem imprezy była zorganizowana przez Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej (STGU) w Wilanowie wystawa plakatów, otwierająca wydarzenie. Towarzyszyła jej publikacja – katalog plakatów – wydrukowana na papierze sprzedawanym przez Antalis.
Oki Europe: nowy pakiet oprogramowania Sendys Explorer
OKI Europe Ltd ogłosiła uruchomienie nowego pakietu oprogramowania SENDYS Explorer. Kompletne oprogramowanie, dostępne wyłącznie dla OKI, pozwala użytkownikom z dowolnej branży i organizacji na pełniejsze wykorzystanie możliwości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych OKI. Od firm po handel detaliczny, organizacje opieki zdrowotnej i inne przedsiębiorstwa – wszyscy użytkownicy...
Urządzenie sztancujące Optima-K 106 w firmie RD
Wchodząca w skład Technopol Group drukarnia offsetowa RD Sp. z o.o. z Krotoszyna stała się pierwszym polskim użytkownikiem w pełni zautomatyzowanego urządzenia sztancującego Optima-K 106 marki Koenig & Bauer Iberica. Maszyna, pracująca tu od kilkunastu miesięcy, znacząco – jak podkreśla Rafał Czwojdziński, właściciel przedsiębiorstwa – zwiększyła jego potencjał...
Drukarnia Printma z nową foliarką Matrix
Drukarnia Printma to drukarnia cyfrowa z 15-letnim doświadczeniem w branży poligraficznej. Obecnie działa pod nową marką i w nowej lokalizacji, będąc kontynuacją Drukarni Bema Graphics s.c. W ostatnim czasie park maszynowy poszerzył się o foliarkę z dociskiem pneumatycznym MATRIX 530P angielskiego producenta VIVID LAMINATING. Urządzenie dostarczył i wdrożył wyłączny polski...
Wizytówki w technologii Multiloft dostępne w Chroma.pl
Wizytówki nadal stanowią istotny element budowania marki i renomy firmy. Mimo rozwoju komunikacji elektronicznej to one są potwierdzeniem osobistej relacji i zaproszeniem do komunikacji biznesowej. Dlatego ważny jest ich design i jakość wykonania. Można je podkreślić za pomocą technologii Multiloft, dostępnej w drukarni internetowej Chroma.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764